Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törli a Facebook keresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törli a Facebook keresési előzményeit, titkol valamit?

Figyelt kérdés

Tegnap az ő telefonján kerestünk rá valakire, aztán utána azonnal törölte a listáról.

Megjegyeztem,hogy ez berögződött szokás?

Mondta, hogy igen, mivel,hogy féltékeny vagyok és kombinálok össze vissza. ( Sajnos ez így van.)


Viszont!

Ha láttam is véletlenül, kikre keresett rá, sose szóltam semmit, max magamban kattogtam. Arra keres rá,akire akar.

Egyszer.rákeresett az exére, és utána hát sokszor megnéztem, újra megnézni e. De erről ő nem tud.


Szóval nem értem. 2 hete ilyen.


Tudom a magam hibáit, de én sose törlöm a saját telefomból az előzményeket, oda vissza nézegethetné...


Megérteném, ha azért törölné, mert hisztiztem valami miatt, de egy rohadt szót nem szóltam soha ( az exéről sem).


Szerintetek?

Köszönöm a normális válaszokat.


N/ 30


2023. jan. 10. 07:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Miért, ha az exe szexre kellene neki akkor vele lenne. Valószínű a párja kell szexre, mert csak abban jó, a lelki dolgokra meg a szellemi dolgokra ott az ex és a barátok :D Hát nem? Ki mihez ért, ugye.

Aztán ha valaki szellemi partner is tud lenni és nem ilyen kis bekorlátozó, hanem igazi barát, akkor nem csak szexre fog kelleni.

2023. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
20# nem... soha nem volt ilyen.
2023. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Itt senkit nem érdekelne,ha a párja más nőket nézegetne Facebookon és arra verné? :) Hozzá meg már " fáradt" lenne? HM?
2023. jan. 10. 16:32
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj pszichológushoz! Nem vagyok szakember, de első blikkre ez egy kezdődő paranoid skizofréniának tűnik.
2023. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Éltem ilyen barátnő mellett, aki egy az egyben ugyanazt csinálta, mint te. Kombinált feleslegesen össze-vissza, csak arra volt jó, hogy kikészítse saját magát, meg engem is idegileg. Jól mondták itt korábban: így kezdődik a legrosszabb. Ha tenni akarsz ez ellen, akkor kezdj el magadon dolgozni, de van egy olyan érzésem, hogy ez ebben a kapcsolatban már félig-meddig halott ügy.
2023. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A sok pasi aki ugyanezt csinalja probal itt bantani teged, de hidd el nincs veled baj csak manapsag alapveto hogy egy pasinak egy no nem eleg, ugyis felrebsznak.
2023. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az egy dolog ha egy nő nem elég, vagy egy pasi, de nem mindig ez van, van hogy elég lenne teljesen, és mégis azt hiszi minden beszélgetés ellene van. Nem lehet ilyen kapcsolatban létezni, ahol az összes téma 90%-a megcsalás gyanakvás, más téma nincsen. Mintha egy agyhalottal élnél. (Nő vagyok)
2023. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!