Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfojtott a szeretetével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfojtott a szeretetével, vagy én nem állok készen komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Egy hónapja összejöttem egy férfival. Az elején minden tökéletes volt, folyton meglepett, nagyon figyelt rám, gondoskodó és szenvedélyes, nagyon értékelt mimdem gesztust, amit tettem felé...stb. De ahogy teltek a napok egyre inkább rámakaszkodott. Elvárja, hogy minden este együtt aludjunk, mert ő attól nyugszik meg, neki ez igénye. Minden nap találkozni akar, ha nekem nem jó, akkor azt nem tartja tiszteletben, odaszalad "egy puszira" a munkahelyemre...stb. Amikor nem vagyunk együtt, akkor folyton irogat, kérdezi hogy hol vagyok most, hova megyek ezután, mit csinálok. Már pár hét után össze akart költözni, mert attól megnyugodna. Beszéltem vele erről, hogy nekem kell a személyes tér, meg haladjunk kicsit lassabban, ilyenkor olyan, mintha megértené, de rosszul esik neki és aztán minden megy ugyanúgy. Nincsenek barátai, igazán családja sincs, munkájában ki van égve, nagyon hobbija sincs. Folyton mondta mennyire szerelmes, sose volt még ennyire.

Pár napja volt egy nagy vitánk, kértem, hogy találkozzunk 20 perccel később, mert úgy végzek munkában. Kiakadt, hogy ez furcsa, meg miért most derül ki, meg odajön akkor a munkahelyemhez. Kiakadtam, hogy miért ellenőrizget és kér számon egy hónap után. Végül szakítottam vele. Ezután írt, hogy a kulcsát tegyem le másnap a város másik felén, egy másik munkahelyen, ahol mindketten dolgozunk, közben tudta, hogy egész nap odavagyok és későn végzem. Leadtam, írtam hogy az ott maradt cuccaimat esetleg ő le tudná-e hozni valamikor. Amire azt írta, hogy nem hurcibálja a cuccaimat, majd én elviszem ahogy akarom, nem tudja mondjuk hogy mert nagyon nehéz. Megbeszéltük mikor megyek fel érte, erre felmegyek és ki voltak dobva a lakás elé a cuccaim. Szerintetek csak én nem értékeltem a törődést mert nem voltak ilyen intenzívek az érzéseim vagy tud ez sok lenni?


Én 28/N, ő 39/F


Köszi!



2023. jan. 12. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy balek! És tényleg meg folyt ott a szeretetével! Mindenkinek kell a magántér, hagyd ott ezt a nyálas piócát! 28 évesen meg lehetnek okosabb! Túl sokáig turted raadasul 40 és a balek!
2023. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem normális, jobb hogy megszabadultál tőle.
2023. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek csak én nem értékeltem a törődést"

Az pont, hogy nem szeretet meg törődés, hogy követelőzött rajtad.

Mindennap találkozni akart, hiába mondtad, nem érsz rá.

Mikor nem voltatok együtt írogatott hol vagy, hova mész utána... ellenőrizgetett.

Költözzél vele össze pár hét után, mikor alig ismered. Birtoklási vágy, nem szeretet.

Ez, ahogy utoljára viselkedett "felmegyek és ki voltak dobva a lakás elé a cuccaim." Elmondott mindent.

Remélem tanultál belőle.


"Az elején minden tökéletes volt, folyton meglepett, nagyon figyelt rám, gondoskodó és szenvedélyes,"

Ezek sem igazak.

Nagyon figyelt rád??

Meg milyen elején, egy hónap telt el....

Mikor volt figyelmes akkor? Első két órába?

Mikor kértél valamit, nem tartotta tiszteletbe se.

Ez az ember csak saját magával volt elfoglalva önző módon. Neki mi a jó.

"Elvárja, hogy minden este együtt aludjunk, mert ő attól nyugszik"

"pár hét után össze akart költözni, mert attól megnyugodna."


"azt írta, hogy nem hurcibálja a cuccaimat, majd én elviszem ahogy akarom"

De azért tőled elvárta, hogy viszegesd utána a kulcsot, úgy hogy későn végzel meg a város másik felén volt. Itt is egy önző majom volt.

Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

Ne még ilyen kérdést tegyél fel, hogy te nem értékelted a törődést.

Birtokolni akart, rád csimpaszkodott, ellenőrizgetett.

A végén meg mikor nem az történt, amire számított,

"volt egy nagy vitánk, kértem, hogy találkozzunk 20 perccel később, mert úgy végzek munkában. Kiakadt, hogy ez furcsa, meg miért most derül ki, meg odajön akkor a munkahelyemhez."

Ebből nagy vita???

Ilyen emberrel, hogy beszéltél volna meg akármit is?? Egy percig ne gondolkodj, hogy jól döntöttél e.

2023. jan. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És csak igy elfogadta hogy szakitasz? Nem vert meg?
2023. jan. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nálam is volt nem olyan régen ilyen eset . Mikor összejöttünk anyumnál voltam és nem voltam a telefon közelben talán két órát és már kaptam 10 nem fogadott hívást meg pár üzenetet a barátnőmtől, hogy miért nem tudtam felvenni…. Mert a családdal töltöttem egy kis időt …szépen mondtam neki elég egyszer is hívnia vissza fogom hívni .párszor eljátszotta még aztán idő telt úgy le tudtam róla szoktatni. Sok barátja neki se volt, úgymond család se sajnos. Igyekeztem énis, hogy ne legyek ‘önző’ csináltunk sok közös programot meg am együtt is éltünk . De sokszor meg akarta mondani majdnem számon kért már, hogy én elmegyek anyámhoz nélküle … most ő dolgozik akkor én itthon üljek a fal között .. nem is értettem mit várt … barátok úgyszintén … ez 3 évig tartott és most lett vége két hónapja .

Néha elgondolkodom mit kellett volna máshogy csinálni, de ez kibírhatatlan állapot volt és javulni nem javult volna .

2023. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!