Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helytálló pusztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalos kérdése:

Szerintetek helytálló pusztán magunkból kiindulva megítélni a párunk indítékait és nézőpontját?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy mindenki magából indul ki, ezért ha egy embernek van kellő ember és életismerete, akkor már nem szükséges a másik fél véleményét és érzéseit megkérdezni, mert anélkül is tudni lehet, hogy mit miért csinál.

Egyet tudtok érteni ezzel a gondolkodással?


2023. jan. 13. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt az első mottóm. Mindenki magából indul ki.

Érdemes lenne most is megfogadni.

2023. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem helytálló, mert nem tuti egyáltalán, hogy a mi kiindulópontunk helyes.

Ezért vagyunk, hogy összecsiszolodjunk, kompromisszumot kössünk.

Aki a saját feje után megy csak, keményfejű, a saját tapasztalatait helyezi mindig előre az szerintem sose jó.

2023. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Én egyetértek, mert aki jó emberismerő az jól ismeri az embereket.
2023. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egy normális párkapcsolatban akkor is megkérdezem a másik véleményét, ha van tippem, hogy szerintem mit mondana rá.
2023. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Minden témának több nézőpontja van, amelyeket érdemes külön-külön megvizsgálni. Persze ez nem igazán elfogadott nézet, a többség szereti "Az egy igazságot" hirdetni és már az is "az ellenség táborába tartozik", aki az okokat firtatná, "mert az nem szabad!".
2023. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
A mesterséges intelligencia 347236476478646447836... lehetséges választ fontol meg 3 másodperc alatt. Az emberismeret nem ilyen mértékű, de valahogy így kell elképzelni.
2023. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

6.


Ezért fog a mesterséges intelligencia egyszer felülemelkedni az emberi gondolkodáson. Nem most, nem holnap, de eljön az ideje, ha valaha áthidalják azt a pár problémát, ami jelenleg még megakadályozza.

2023. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

1 év alatt mennyit fejlődik az AI?

RENGETEGET!!!

Már most bajban vagyunk.

2023. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért tud többet, mert oda van betáplálva.

Központosítják az információkat.

Csakhogy minden hatalomnak van mesterséges intelligenciája.

Ezeket fogják ütköztetni, mert ezen múlik kié lesz a hatalom.

2023. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

8.


Teljesen jó lesz, az az evolúció következő állomása, az emberi fajjal túl sok a probléma, érzelmi alapú döntések, ego és hiúság miatt meghozott - hibás - döntések és tettek, "idegállapotba gyütt" gyilkos, proli-birka tömegek, státusz-szimbólumok, felesleges versengés.

2023. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!