Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha belekeveredtem egy szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha belekeveredtem egy szerelmi háromszögbe, akkor ez helytálló kifejezés rám?

Figyelt kérdés

Soha nem volt ezelőtt még ilyenben részem, de így alakult és egyelőre még nem tudtam dönteni, hogy mi legyen.

Ez azért ugrott be, mert ma épp elutasítottam egy pasit, aki már régen is próbálkozott kétszer. Nekem akkor sem.... Konkrétan megmondta neki, hogy vannak az életemben ketten is. Nem akartam hazudni. És erre mondta, hogy ribi. Nem tartom magam annak amúgy, de ez így alakult és jelenleg ez van. Nem vagyok rá büszke, de ez van. Kinek mi erről a véleménye? Mármint a külső megítélés részéről...



2021. dec. 2. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

"Konkrétan megmondta neki, hogy vannak az életemben ketten is"


Ez magànügy. Eleve miért is reklámozod.


Ha meg reklámozod, akkor szabad véleményéz van.


A nemet nem vagy köteles indokolni. Nem tartozol senkinek semmivel.

Pláne nem a szennyes kiteregetésével meg a magánéleted közszemlére tételével.

2021. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
*véleményezés
2021. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Csak azért mondta, hogy odaszúrjon, amiért két csávónak is szétteszed, csak "pont neki nem"


Nem túl úriemberhez méltó megnyilvánulás, de valahol érthető.


Amúgy, előző joggal veti fel: ha valamit elmondasz magadról, hát vállald azt is, hogy az embereknek lesz róla véleménye.

A vélemény meg olyan, hogy mindig van belőle hideg-meleg, tudod, akármit is csinálsz, ez van.

2021. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért mondtam, mert régen se tudtam levakarni. Így meg biztos voltam, hogy békén fog hagyni. Egy hitetlen hülye ötlet volt. De akkor pont jónak véltem.
2021. dec. 2. 23:45
 5/8 A kérdező kommentje:
*hirtelen
2021. dec. 2. 23:46
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha valakit éppen elutasítanak, az általában mond ennél cifrábbakat is, így lényegében teljesen irreleváns. Az,h szerelmi háromszögbe keveredtél egy szerencsétlen helyzet aminek 1000 oka lehet, aki nem ismeri a részleteket, az nem fogja tudni érdemben megítélni.
2021. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Saját magát minősítette, csak rajtad vezette le a saját balf.szsága miatti frusztrációját, mert épp te voltál ott. Rá se ránts.
2021. dec. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy vagy ribi. Szimplán bántja a tyúkszaros egójat, hogy egy esélyt sem kapott. Nem is csoda, hisz egy pondró.

Sok ilyen létforma van, aki férfinek mondja magát, aztán mikor nem tetszik neki valami, sérteget. Leköpnivaló.

2021. dec. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!