Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen barátság?

Figyelt kérdés
Van egy négy hónapos kapcsolatom. A pasinak van egy régebbi, csak barátnője. Nem rég kiderült, hogy a nő többet szeretne tőle. Barátom ezt nem akarja, de normális az, ha továbbra is beszélnek, találkoznak, mint barátok?
2023. jan. 13. 13:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Hogy derült ki?
2023. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Akkor normális, ha a nő ezt elfogadja. Nekem is sokáig tartott az egyik exemmel a barátságom, egészen addig, amíg az új párja nem kezdett el többet kombinálni a kapcsolatunkba, mint ami volt.
2023. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, engem zavar, hogy tudom a nő szeretne vele kapcsolatot. Egyébként elmondta, úgy derült ki
2023. jan. 13. 14:09
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Csak dugnak, semmi extra. Azaz extra. :)
2023. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%

Ez mindig csak addig tarthat, míg az új párnak elege nem lesz.

Nem érdemes kísértésnek kitenni a srácot, mert úgysem fogja bírni.

2023. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
14%
Akkor ki kell deríteni mi okozza nálad az önbizalomhiányt. Mert ez csak a te fejedben van.
2023. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
Ebbe neked nincs beleszólásod, mert ha kell megoldják soron kívül.
2023. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem lenne normális.Nincs valódi barátság férfi-nő között.Az egyik mindig többet akar,lát bele.A kísértés mindig ott lesz.Elöbb utóbb történik is valami.Én nem tudnék így bízni a társamban.Inkább akkor hagynám a kapcsolatot.Persze ez én vagyok,nem törvényszerű hogy más is így gondolja.
2023. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

Létezhet. Bár 99%-ban a szerelmes fél csak addig marad "barát", ameddig végleg be nem látja, hogy nincs esélye többre.

Volt nekem is ilyen nő barátom. Többször is életem során. Az egyik akkor ért véget, amikor komoly kapcsolatom lett. A másik akkor ért véget, amikor neki lett kapcsolata. (Ami miután véget ért, ismét úgy tett, mintha legjobb barátok lennénk.)

Ettől függetlenül nem kétlem, hogy létezne ilyen. Csak rohadt ritka.

2023. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%
Le lehet pontozni, de akkor is megcsalhat bárki bármivel, ha nem agyalsz rajta egész nap és akkor is, ha más nem teszi ki az életedet, mint ezen agyalni. Melyik ártalmasabb hosszú távon? Nem tudnék így élni.
2023. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!