Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet észrevenni h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni h a párunk el van kényeztetve ?

Figyelt kérdés

Tényleg igyekszek neki is segíteni a dolgaiban és az otthoni dolgokban is.

Ha indulunk vhova vagy ilyesmi míg ő készül addig én kipakolok a kocsiba vagy télen beinditom, lepucolom a szélvédot stb ( pedig nem vezethetek).


Vagy ha boltból jövünk én behozom a szatyrokat stb, kimegyek érte ha egyedül volt boltba stb..


10böl 8x ha vlmit megcsinálok és mondjuk 2x nem azt rögtön szóvá tudja tenni..


2023. jan. 16. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Pontosan így.
2023. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Esetedben onnan, hogy kinyitod a szemed.
2023. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ez elkényeztetés?
2023. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tegnap pl én behoztam a peksegbe vett cuccokat, neki a kocsit kellett zárni a táskáját meg 2 ciposdobozt behozni.


Ma úgy leszólt h tegnap úgy berohantam mikor hazajottunk és ő hozott be mindent még a sapkáját se voltam képes kínozni a kocsiból csak a sajátom..


Ül a nappaliba tvzik de látni a bejárati ajtót. Ha én vásárolok és tele a kezem úgy kell mindig kopácsolni h gyere ugyan segíts, nyisd már ki h ne kelljen lepakolni.


Fordított esetben mire az ajtóhoz ér már nyitom neki..kopognia se kell

2023. jan. 16. 09:34
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, hogy az egyik fél sokkal több pénzt keres, mint a másik, miközben a többet kereső pénzéből és az abból eredő jómódból mindketten részesülnek.
2023. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

És neki nincs olyan dolog amit mindig ő csinál? Ki főz nálatok, ki mosogat el, vásárol be, tervezi a heti étkezést, porszívózik, felmos, fürdőszobát-vécét takarít, ágyneműt cserél, ruhát mos, port töröl, ki viszi ki a szemetet, fizeti be a számlákat? Ezt mind egyenlően osztjátok el?


Mert ha ezeket mindketten ugyanúgy csináljátok, és emellett nem segít neked a bepakolásban, akkor igen neked van igazad.

Ha minden mást ő csinál (vagy a dolgok nagy részét) és még emiatt vagy kiakadva, hogy ennek a felét nem csinálja meg, akkor viszont te vagy elkényeztetve.

2023. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok. Én azt vettem észre, hogy minél inkább próbálok kedveskedni, apróságokra is odafigyelni, sokmindent megtenni valakiért, annál kevésbé becsülnek meg. Úgyhogy én pár csalódás után visszavettem a teperésből.
2023. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez nem megbecsülés, hanem sokan úgy vannak vele, hogy akkor te azt a feladatot "választottad" magadnak. Sokakat a gondoskodás nem arra ösztönöz, hogy visszaadja, hanem hogy akkor te vagy a gondviselő, ő meg a gondozott.
2023. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#4

Jaj nekem is volt ilyen pasim kb. 2 hónapig. A seggét is kinyalhattam volna, akkor is csak azt nézte, hogy mibe köthet bele. Persze azt nem nézte soha, hogy ő mivel tehetne többet értem.

2023. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
6os amit írtál példákat azok többségét én csinálom. Főleg azért mert mondjuk mert ha pl a konyharuhát rateszem száradni a radiátorra akkor ő rá nem nézne h megszáradt e..egyszer kipróbáltam h ugyan mikor nyúl hozzá..két hétig bírtam várni..utána eltettem
2023. jan. 16. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!