Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők ti mitől érzitek azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mitől érzitek azt hogy el vagytok kényeztetve egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#elkényeztetés #Nő elkényeztetve
2021. szept. 4. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Hogy ha a férfi kimutatja szavakkal és tettekkel amit irántam érez. Számomra ez jelenti azt hogy elkényeztet.
2021. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ha többet nyújt értem és túlzás is valahol.

Az màr elkényeztetés. De természetesen értékelem, csak fenntartásokkal is fogadnám. Attol fugg bízom e benne, hogy őszinte e vagy hátsó szándék.

2021. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyel rám,mindenféle értelemben. A lelkemre is, az ágyban is. És ezt ki is mutatja.
2021. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Férfiként válaszolok.

Szerintem nincs olyan (Vagy baromi kevés) aki elkényeztetve érzi magát. Ideig, óráig esetleg, de hosszabb távon hozzászokik mindenki mindenhez és nem lesz több mint bármi a hétköznapban.


Akkor érzi az ember, hogy jó sora van amikor rosszabból jobba lép vagy akkor érzi, hogy jó sora volt amikor jobból lép a sz.rabba.

2021. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Hogy figyel rám, vagy kimutatja hogy szeret stb, az normal kapcsolatban sztem alap és nem elkényeztetés.

2.voltam

2021. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Lehet sokaknak nem alap, hogy kimutatja h szereti a parja :Dvan ez igy.
2021. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én attól, hogy jobb életem van általa, mintha egyedül lennék.
2021. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet ad mint amennyit megérdemelnék.
2021. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sosem volt ilyen
2021. szept. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Felvállal mindenki előtt és nagyon büszke rá, hogy én vagyok a barátnője. Mindegy milyen szép lány van a közelében, mindenki előtt engem emel föléjük. Akár azzal, hogy nem bámulja meg feltűnően vagy nem nyáladzik másra nyálcsorgatva, miközben épp mellette állok. Vagy csak simán lekoptatja, akár ott vagyok, akár nem, ha a csaj bepróbálkozna nála. És nyilván a hétköznapi figyelmességek. Volt olyan párom, aki más lány előtt, aki nagyon oda volt érte, letérdelt elém, úgy kérlelt, hogy legyek a barátnője. És olyan párom is volt, aki még azt is elfelejtette, hogy mellette állok, ha egy jobb nő volt a társaságban. Valószínű nekem ezért ez a gyenge pontom.
2021. szept. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!