Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A párom elég hirtelen haragú. Ha mondok neki valamit felháborodik.

A boltban mindig előttem toporog és azt lesi hol vagyok, ideges ha nem lát, én tőle lépni sem tudok mert felesek benne. Nem mehetek odébb mert akkor ideges.

Itthon mindig fürödjek akkor mikor mondja, aludjak amikor mondja. Ha nem tudok egyből és még telefonozok vagy tv-t nézek ideges..


2023. jan. 17. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
te választottad őt, gratulálok
2023. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ráférne egy indulatkezelési tréning vagy hasonló. Ő mindig ilyen idegbeteg típus?

Amúgy mondd meg neki, hogy már nem vagy gyerek, majd eldöntöd, mikor van kedved tvzni.

2023. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért jöttél vele össze a leírt tulajdonságai ellenére?
2023. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Sárkány
2023. jan. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki a férfi ki a nő? Ebben az esetben MENEKÜLJ!!!!!!!

Nem sokáig fog működni a kapcsolat.

2023. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elhagynám, mert se gyerek, se nem egy díszlet vagy hogy megmondja mikor mit csinálj!

Csak olyan esetben, hogy nem komplett és te sem vagy az, akkor a zsák megtalálta a foltját.

2023. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Kezelésre lenne szüksége szerintem. Ez kb az a kategória amit megbeszéléssel nem lehet megoldani. Személyiségbeli probléma, lehet a gyerekkorából hozott trauma miatt, de persze más is lehet.
2023. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy rossz kapcsolat, mert állandóan kontroll alatt akar tartani, de ma már nem a rabszolgaság dívik a XXI. sz.-ban. Én vagy lelépnék, vagy megbeszélném ezt vele, vagy elküldeném pszichomukihoz, vagy párterápia.
2023. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!