Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak1felhasználó kérdése:

Mit csinálnátok a helyemben? Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Szóval 21 vagyok kicsit több, mint 6 hónapja van egy barátnőm, aki a napokban elmondta, hogy van egy 3 éves gyereke (Ő 22 éves). Eddig egy szót sem említett a lánya létezéséről és én eléggé becsapva érzem most magam, úgy érzem, hogy az egész kapcsolatom hazugságokra épült. Jelenleg egyetemre járok, mellette dolgozom, de én jelenleg úgy érzem, hogy egy gyerek nem fér bele az életembe, felelősségteljes vagyok, de azért ennyire nem. A barátnőmet imádom, Ő a mindenem és szeretem még így is, de kicsit úgy érzem (talán, mivel a gyerek nem az enyém és most tudtam meg, hogy létezik), hogy a kapcsulatunknak kellene egy kis szünet vagy talán nem is akarom így, vagy nem tudom. Ti, hogy reagálnátok erre? Elhagynátok a szerelmetek egy gyerek miatt? Mit csináljak? A későiekben vajon meg fogom-e kedvelni a kicsit? Hagyjam a fenébe a kapcsolatot, mert még fiatal vagyok?

#anya #párkapcsolat #gyerekvállalás #árulás? #fiatalapuka
2021. júl. 27. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
És eddig hol dugdosta a gyereket?
2021. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

elhagynám


de ezt ezek szerint ő is tudja:)

2021. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapig nem emlitett?

Mekkora szánalmas. Sztem úgy tervezte, hogy előbb megismerd, aztán hátha nem dobod ki könnyen.


Én helyedben elhagynam szó nélkül.

2021. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden probléma nélkül elhallgatta, hogy gyereke van. Fél éven keresztül!

Tudnál bízni benne ezek után?

2021. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.
2021. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő neveli? Vagy hogy tudta eddig eltitkolni? Én nem bíznék benne ezek után.
2021. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mikor nála voltam, akkor az anyjánál volt a gyereke. Heti 3x mentem el hozzá kb. mivel tanultam és dolgoztam egyetem alatt, most nyáron volt, hogy hetekig nem látta a gyerekét.
2021. júl. 27. 21:39
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Egy szó nélkül lelépnék ebből a kapcsolatból. Ha Ő nem volt egyenes akkor fordítva se várjon.
2021. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Baszni tud, de gyereket felnevelni nem.
2021. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3x voltál nála és nem tűnt fel, hogy gyereke van? Se egy fotó, játék, ruha, bármi? Elég furcsa, meg persze az is, hogy eddig "hazudott". Se egyenesnek, se felelősségteljes anyának nem mondanám, biztos szakítanék.
2021. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!