Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék lenyugadni? Idege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék lenyugadni? Idegesít az exe…

Figyelt kérdés

Szóval a párommal 2 éve vagyunk együtt,nagyon elfogadó volt a kislányommal kapcsolatban is,elfogadta,hogy van egy gyerekem korábbról.

Ő is elmondta,hogy volt egy nagyon hosszú kapcsolata és a páromnak van egy hobbija,zenét mixelget saját szórakoztatásra és anno az exe vokálozott neki sokat.

Ugye legkényelmesebb egy olyan vokalistával dolgozni,akit már ismersz,megértem,a rutin stb.

Ezt nekem még randizáskor elmondta anno,hogy lehet,hogy fog még neki vokált énekelni (nem kávéznak meg ilyenek,de telefonegyeztetések lehetnek a vokál kapcsán.)

Engem ez nem is zavart,én is beszélek az exemmel telefonon(más országban lakik) a gyerek miatt.

Viszont amikor már együtt voltunk,hívta az exe,hogy a 2017-ben véget ért kapcsolatukról beszéljen,és akkor mondta neki a párom,hogy most alakult ki egy kapcsolata és nem szeretné elrontani,úgyhogy ne hívja ilyenekkel.Megjegyzem már előttem is randizgatott nőkkel a párom,az exel való szakítás és köztem 3-3,5 év telt el.

Aztán most mondta a párom más téma kapcsán,hogy:ugye már egy ideje nem beszélek az exemmel stb…

Én meg megkérdeztem,hogy miért?

Merthogy kb egy éve még részegen felhívta,hogy:részeg vagyok,várok rád,vigyél haza stb,és a párom rányomta a telefont és azóta nem beszélnek.

Én ezen annyira kiakadtam,krváztam,sz@rnak neveztem,minden ami a csövön kifért,úgy elöntött a düh,hogy nagyon csúnyán beszéltem….

És mondtam a páromnak,hogy nem igaz,hogy 5 év után még zargatja az exe,mert egy nő ha 5 évig nem kell senkinek,az is furcsa,meg hogy a nő anno féltékeny volt mindenkire,most milyen jogon hívogatja ilyenekkel az én páromat,hogy lehet ennyire tiszteletlen velem?!

Aztán mondta a párom,mivel 2 vagy 3-szor beszéltek az utóbbi 2 évben,hogy nem is biztos,hogy tudja,hogy milyen komoly kapcsolata van,mert ő semmit nem mond neki semmiről,mert semmi köze már az életéhez….

És hogy ő már a régi zenéket sem hallgatja régóta előttem,mert engem felidegesít,és már majd neki meg kell gondolni,hogy kivel csináljon zenét stb….

Mondtam,hogy nem érdekel a zene,csak miért hívogat?Mondta,hogy 3 hívás volt,ebből 2-t elmondtott,de ma mondta ezt az egy évvel ezelőttit ugye?!

Én nem értem miért nem érti,hogy igenis baj,hogy hívta a nő,oké legutoljára egy éve,de mi van,ha majd megint hívja 1 év múlva stb?

Ő meg azt mondja nekem,hogy teljesen mindegy ki/mikor hívja és mit akar,bíznom kellene a kapcsolatunkban,mert az a lényeg,hogy ő hogyan reagál,és ő nem foglalkozik az exével.



2023. jan. 18. 19:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

De annyira felhúztam már magam a nőn,a páromnak sejtése sincs,néha még álmodom is vele….

Nekem az a bajom,hogy Leonardo Dicaprio lett volna a pasim,gondolom neki sem lenne jó érzés a filmeit nézni,akármennyire jó színész.

Tehát nem jó érzés,hogy az ex hogy vokálozik,de legjobban,hogy 2017 után még 2022-ben is hívta….

Egyszerűen meg tudnám tépni,meg 40 feletti nő és részegen hívja a férfiakat….

És a párom ezen csak röhög,szerintem amúgy jól esik az egójának ez.

Meg annyi közös ismerősük van az exével,és azok engem mind ismernek,kizárt,hogy ne tudjon rólam(együtt is élünk.)

Én nem akarok így élni,hogy 1-3-5 év múlva hívja a nő stb…

És tudjátok mit? Engem is hívtak férfiak a randizgatásunk elején,de én nagyon egyértelműen fogalmaztam,hogy mással ismerkedem,hagyjanak békén(pedig akkor még csak randiztunk)

Ő meg hencegett vele,hogy őt sok exe hívta,mert na hát nehezen felejthető a nőknek….

2023. jan. 18. 19:16
 2/14 anonim ***** válasza:
Az a para, hogy hazudik neked. Illetve hazudott. Kérdezd meg, hogy miért. Aki 1x eljátsza a bizalmat, annak egyre nehezebb adni a szavára, ezt azért közöld vele. Ja és mindenképp tetesd vele tiltólistára az ex telefonszámát, ne is tudja felhívni, se írni neki... tiltsa le szépen mindenhonnan. Szerintem ezek után ez a minimum.
2023. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként jobb példát is mutazhatnál ennél a proli hisztis ringyó karakter helyett.


Őszinte volt veled, konkrétan elmondta, hogy lekoptatta az exét. Attól, hogy az exe mentális beteg (úgy látszik ez az esete, mert te sem vagy ép) és zaklatja, attól még a lehető leghelyesebben járt el.



Mondjuk szellemileg ép ember nem tartja magához közel az exét. Ha a tiéd nem segít a gyereknevelésben, csak azért bohóckodik, hogy ne kelljen gyerektartást fizetnie, neked sem kellene.

2023. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Más nő már rég leverte volna a párja exét vagy elkuldte volna melegebb éghajlatra.
2023. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt mondtam neki,ha meglátom egyszer is ,hogy hívja a nő,fel fogom venni a telefont.

Erre mondta,hogy miért beszélünk ezekről meg miért kell a jó hangulatot elrontani,meg ő sem szól bele,hogy engem ki/mikor hív,mert ő bízik bennem(én is beszélek a gyerek apjával,de sem ő,sem én nem akartuk soha felmelegíteni a töltött káposztát,nem nosztalgiázunk semmi…)

A zenével meg az a bajom,hogy azon keresztül a nő mindig jelen van,és nem akarom őt a közös életünkbe….

2023. jan. 18. 19:23
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ő meg azt mondja nekem,hogy teljesen mindegy ki/mikor hívja és mit akar,bíznom kellene a kapcsolatunkban,mert az a lényeg,hogy ő hogyan reagál,és ő nem foglalkozik az exével."


Nem foglalkozik vele, de akkor bizonyítsa be, tiltsa le!

Ha nem teszi ezt meg és hazudni is fog akkor ennek nem lesz jó vége.

2023. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg a párod amennyire tudott, korrektül kezelte le. Ha tovább hisztizel, akkor te vágod szét a kapcsolatot.

34/N

2023. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Betegesen féltékeny vagy.. ez komolyan mondom durva hiszti volt. .
2023. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
A párod nem foglalkozott vele, és ez a lényeg. Arról nem tehet, hogy egy liba az exe.
2023. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értekek Titeket! Ismerve a párom,sokszor olyan naívan lát másokat,mindenkinek megbocsájt hamar,mindenkiben a jót látja,mindig arra fókuszál….

Tudom,hogy ilyen ember.

Én azonban kizárom az életemből azokat az embereket,akik mélyen,akarattal megbántottak és nincs esélyük.

Engem is hívtak párkapcsolatok alatt kanos exek,de mindig egyértelmű voltam,hogy nagyon komoly a kapcsolat és nincs esély.

Meg ha valaki 2 év után rám ír,én azt nem bóknak veszem,hanem annak,hogy :na ,most nagyon ki van valaki éhezve és előveszi a kis listát,kiket is lehetne stb…Tisztában vagyok vele,hogy nem csak nekem ír és nem bóknak veszem,sokkal inkább az ellenkezőjének.

Ami viszont fontos különbség köztünk,hogy én sokkal inkább konzervatív vagyok és azt látom a páromon,hogy ezt szereti stb,

Viszont az exe nagyon irányította,állandóan bulizik,iszik,pedig nem 20 éves( ne értesetek félre,ha valaki 40 fölött van is érezze magát jól,csak ne ilyen gólyatabor szinti bokorba hányós módon,mint ez a nő,nekem ez elfogadhatatlan)

És ha tud rólam/ha nem 5 év után miért hívkálja? Az 5 évben is mindig volt mosolyszünet,mindig beszólt valamit a nő,nem nagyon működött a munkakapcsolat,mert mindig jön a múlttal…..Hàny esélyt kap még?!

2023. jan. 19. 09:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!