Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmincas, negyvenes nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas, negyvenes nők, ezek közül melyiken akadnál ki, ha kiderülne a párodról?

Figyelt kérdés

Egyedülállóként volt prostinál

Egyedülállóként kíváncsiságból kipróbálta egy ötvenes-hatvanas nővel, akivel rövid ideig összejárt.

Orálisan egyszer kielégítették egymást egy másik férfival, de más nem történt.

Van, amelyik azonnal szakítóok lenne?


2023. jan. 19. 15:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

1 és 3 szakitóok.

2. párom 47 évesen volt 59 éves nővel ebben nincs semmi

2023. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
1 és 3 szakítóok.
2023. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

"a férfi biszexualitásban pedig nem hiszek"


Ez nem hit kérdése.

2023. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%

1. és a 3. azonnal!


Nálam a biszexuális, mint olyan, nem létezik. Ők melegek, csak próbálják titkolni.

Ha valakiben meg annyi sincs, hogy akkor magának oldja meg, hanem fizetős nőhöz megy, akkor az meg akaratgyenge.

2023. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem férne bele
2023. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

13.


" És vannak biszexuálisok, de ők csak áltatják magukat".


Nagyon igaz mondás. Ők egyszerűen melegek, de valamiért szégyellik ezt teljes mértékben bevallani, még saját maguknak is.

2023. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Pillér2 ***** válasza:
Biszex nő vagyok, nem érzem magam melegnek.
2023. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak az egyszeri prostizást fogadnám el, tehát a nem rendszerest. A nagyikúrástól és a másik pasi leszopásától behánynék. Semmi balhé, de annyira undorodnék hogy hiába próbálnék ésszel felülkerekedni a dolgon, nem menne. Nem tudnék hozzáérni ezek után. És ez betenne a kapcsolatnak, vége lenne.
2023. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A harmadik nálam is red flag,mint oly sokaknál. A prostira azt mondanám, hogy ha nagyon kétségbeesett, magányos és kiéhezett volt akkoriban, hát ez van (ismertem ilyen srácot baráti körben,aki ezért qrvázott egyszer és megértettem). Legalább közmegegyezésen alapult a dolog. Mindenesetre STD tesztre elküldeném, anélkül hozzám se érhet.
2023. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!