Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmincas, negyvenes pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas, negyvenes pasik, egy gyors véleményt?

Figyelt kérdés
Aki ismerkedni szokott ilyen korú elvált anyukával, melyik zavarná jobban: lógó mell vagy plasztikázott (NEM implantátummal) amin nyilván látszanak az öltések? Nem ismerkedni akarok, csak a vélemények érdekelnének. Köszönöm.
2013. júl. 29. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha választani kell akkor inkább a természetes..a mell amúgy is részletkérdés az ismerkedésben,nem sok jelentősége van. 34/F
2013. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem a plasztikázott nagyon taszít. Pláne ha látszanak az öltések. A kicsit lógó mell nem zavar, de azért ne legyen "tacsófül". 34/F
2013. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 menta34 ***** válasza:

Értem a kérdést, de erre így nincs egyértelmű válasz. Mennyire lóg, illetve mennyire látszana a plasztika? Az implantátum részével egyetértünk, sokaknak az a legrosszabb (de sokaknak meg bejön).


Amúgy ha elfogadsz egy tanácsot, nem ettől leszel jobb nő, hozzáállás változással, fantáziával, stb. sokkal több hozzáadott érték teremthető.

2013. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem lényeges kérdés.
2013. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egy D kosaras mell ha lóg az nem szép látvány....és emiatt nem tudom, valaha merek-e valakivel eljutni olyan helyzetbe hogy levegyem a melltartómat :-(

Olyan gáz lenne, ha összejövök valakivel, aztán látom a csalódottságot az arcán....

2013. júl. 29. 16:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar műtét is mehet. De nőként jók a lehetőségeid.
2013. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen korban a mell formája másodlagos. Ha kedves vagy és nem hanyagolod el magad már jók az esélyeid. 36F



pölö nálam:)

2013. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igazából látni kellene, de ebben a korban mindenki tudja, hogy mire számítson. Nekem is 2 gyerekes anyuka a párom és semmi bajom a melleivel. Persze vannak sokkal jobb mellű 20-on éves lányok, de ezért nem fogom lecserélni.


37/F

2013. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 29. 20:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább legyen lógós de eredeti természetes a cici, mint plasztikázott. 31F
2013. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!