Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha voltatok valahol, fel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltatok valahol, fel vagy töltődve, boldog vagy, utána a másik mitől lehet egy negatív?

Figyelt kérdés

Vagy ösdzejössz valakivel, szerelmesek vagytok.

Vagy mondjuk elmentek barátokhoz vagy ugrálovárba bárhova, nevettek, szórakoztok.


Amíg veled másnap, vagy a ködben madarat lehetne fogatni, addig a másik neki áll féltékenykedni, ellenőrizni míg külön vagytok, áskálódik ellened, nyomoz, hogy a közösségiden pl ki like-ol téged, biztos félrejársz, és ilyen negatív vádolgató veszekedős a másik. A ködben.

Egyik volt barátom meg győzte magát hogy én biztos mással csetelgetek a háta mögött, pasizok ezért elkezdett csajozni online. Másik pasi nem csajozik de szid.

Barátnőmnek kontrollmániás a férje pedig gyereket is szült neki a nő, mégis válniuk kell ez miatt. Mert nem normális támogató apa és férj, hanem veszekedő sz.rember az is.


Az ilyeneket mi viszi arra, hogy nem a boldogságon szerelmen vannak rajta, hanem fiktív bajokat gyártsanak a kapcsolatba?


2023. jan. 20. 05:34
 1/5 A kérdező kommentje:

Privre

Mert múltkor nem kaptam erre választ. Addig fogom kiírni.

2023. jan. 20. 07:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy betegek, volt valami a gyerekkorukban ami ezt a folytonos bizonytalanságot okozza.

Ha ennyire érdekel, hogy addig írod ki, miért nem egy pszichológust kérdezel, mi HONNAN tudjuk, hogy idegen embereknek miért nincs egészséges kapcsolati képük?

Nem kell megmentőset játszani és kész, az én első kapcsolatom is egy ilyen lelkisérülttel volt, megtanultam a leckét, le kell lépni és kész, keresni normális pasit ha találsz... Csak úgy sejtem te többször leírtad már, hogy csak ilyen pasiktól érzed, hogy szeret..


"Egyik volt barátom meg győzte magát hogy én biztos mással csetelgetek a háta mögött, pasizok ezért elkezdett csajozni online."

Ez meg kész vicc.. persze, csak ezért csajozott, semmi másért.

2023. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magukból indulnak ki, ők megcsalnanak vagy túl is voltak rajta.

Esetleg betegek a fejükre, mert azelőtt megcsalasban volt részük, vagy a gyerekkoruk nem volt felhőtlen.

2023. jan. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor vannak akik képtelenek boldogságra?
2023. jan. 20. 09:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4. Igen egyébként ez kivételesen egy jó gondolat tőled.
2023. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!