Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy tudtáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy tudtátok egy lányról, hogy nem hozzátok való, tele van csupa negatív tulajdonságokkal, mégis ő kellett nektek?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel kb egy hónapja. Gyerekesen viselkedik (16 éves), szokott inni (buliban általában be szokott rúgni), cigizni. Mégis úgy érzem, hogy Ő kell nekem. Amúgy már van barátja, de sztem csak azért van mert neki muszáj legyen egy barátja, s jól néz ki ezért még válogathat is a fiuk közül. Ti már voltatok így?
2009. márc. 6. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Én nem.
2009. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
és te talán nem szoktál ilyeneket csinálni? melyik 16 éves nem iszik buliban?? az nem oké, hogy be is rúg az igaz. de amúgy ha ő kell neked miért szakítottál? csak ezért? vissza akarod szerezni?
2009. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sztem egy lánynak nem áll jól húsz éves korában sem ha iszik, nem hogy ekkorán. A barátnői sem nézik jó szemmel ezt, meg azt se, hogy hogyan bánik a fiukkal.Amugy igen, még szeretem.
2009. márc. 6. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy részeg bagózó nő elég kiábrándító tud lenni...Főleg,ha próbálja játszani a nagylányt, közben meg gyerekes!Amúgy igen, voltam ilyen helyzetben!Évekig tűrtem az exem hülyeségeit,mert úgy éreztem,hogy Ő kell!A végére teljesen belebetegedtem,az idegrendszerem a padlón volt, de még ez sem tartott vissza! Valahol persze tudtam,hogy milyen pasira lenne szükségem,de valahogy mégsem keresgéltem,hanem vele maradtam!Aztán találkoztam egy sráccal, aki teljesen olyan volt,mint amilyet elképzeltem magamnak!Seperc alatt le tudtam mondani a barátomról,és azóta mindennél boldogabb vagyok!!!Ez már 3 éve történt, 3 éve ijesztően tökéletes kapcsolatban élek! Arra akartam kilyukadni,hogy ha majd jön egy számodra jobb csajszi,akkor simán lemondasz a jelenlegiről!
2009. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
még azt hiszi hogy mindent megteszi...amugy ha szerelmes vagy akkor nem számít hogy milyen a stílusa , a viselkedése, stb...akkkor is ö kell neked! De azt jol gondold át hogy biztos szeretnél e töle még valamit ha ilyen hamar össze szedet már valakit.....Lehet hogy meg sem érdekel téged. Az a baj hogy sok olyan lány van aki elrontja a rendes fiukat, remélem te nem fogsz közéjük tartozni...
2009. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én képzeld egy olyan srácba vagyok szerelmes, aki átvert, megcsalt, csak játszik velem, a szemem előtt flörtöl másokkal, ha nem alszom nála, egy hónapig fel sem hív. Na, ez szerelem... Life is shit...
2009. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!