Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszthetem emiatt az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszthetem emiatt az esélye az exemnél?

Figyelt kérdés
Exemmel tíz hónap után újra beszélünk, találkozunk, én elmondtam, hogy még szeretem, de ő határozottan elutasított. Azt mondta, csak mint barát kellek neki, de ki tudja, talán pár év múlva újra összejövünk, ezt nem zárja ki. Mégis naponta ír, küldözget képet, nem csábítót, csak hogy mit csinál, merre jár, ilyesmi. Nekem most lenne lehetőségem egy szexkapcsolatra, de félek emiatt elveszthetem. Mert mi van, ha két hét múlva mégis azt mondja, hogy próbáljuk meg, és kiderülne, hogy én voltam mással és akkor mondhatja azt, hogy nem is volt nekem fontos, mert nem tudtam rá várni. Hazudni meg nem akarok neki. Nyolc évig voltunk együtt, én szakítottam vele, de már ő sem akarta folytatni tavaly. 31 F
2023. jan. 20. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

“ Exemmel tíz hónap után újra beszélünk, találkozunk, én elmondtam, hogy még szeretem, de ő határozottan elutasított. Azt mondta, csak mint barát kellek neki”

= vége

2023. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Az biztos, hogy ez után nem áll veled szóba. Döntsd el, hogy mennyire fontos neked az ex. Vagy szerezd vissza, vagy engedd el.
2023. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor mégis meddig kellene várnom?
2023. jan. 20. 18:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Exemmel tíz hónap után újra beszélünk, találkozunk, én elmondtam, hogy még szeretem, de ő határozottan elutasított."


Korrekt volt, megmondta, hogy nincs esélyed.


"Mégis naponta ír, küldözget képet, nem csábítót, csak hogy mit csinál, merre jár, ilyesmi."


Mint embert bír, sokáig együtt voltatok, nehéz megszokni nélküled lelkileg talán.

De ez csakis azért van, mert tartjátok a kapcsolatot miközben exek vagytok.


"Mert mi van, ha két hét múlva mégis azt mondja, hogy próbáljuk meg, és kiderülne, hogy én voltam mással és akkor mondhatja azt, hogy nem is volt nekem fontos, mert nem tudtam rá várni."


Mert te azt hiszed, hogy mással nem szexel? :DDD

Még ha nem is lenne ez a feltételezés igaz, akkor sem várható el, hogy rá várj.

Ő megmondta, hogy már nem kellesz és annak, hogy vége nyomós oka van.

Mint pl elmúlt a szerelem, sok vita, különböző tervek és az elsőt nem lehet helyrehozni, a többit is csak úgy, hogy mindketten akarjátok!

Ez egyoldalú és épp ezért ebből semmi nem lesz.

Le kéne róla válni örökre, mert soha nem fogsz új szerelemre találni, ha ő rá vársz.

2023. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj. Nem kell várnod. Ha akarna valamit már együtt lennétek. Most csak azért ír mert barátként tekint rád
2023. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagytok együtt, nem tartozol felé elszámolással, hogy kivel mikor feküdtél le. Nem akarsz hazudni, oké ezt megértem, de ha elmondod, és ő ezt "nem bocsátja" meg neked, leginkább csak örülj, hogy megóv tőle az élet.
2023. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Le leszek pontozva, de ha esetleg az egyik csetelés alkalmával megírnád neki, hogy alakul valami valaki mással, (még mielőtt lefekszetek) lehet, hogy elkezdene teperni, és egyből újra átgondolná, hogy tényleg nem akar-e semmit. (A nőkben is megvan a vadászösztön, ezt nőként mondom).

Egyébként talonban tart, és növeled az egóját, nem fair részéről, hogy "esetleg néhány év múlva összejöhettek".

2023. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

"Exemmel tíz hónap után újra beszélünk, találkozunk, én elmondtam, hogy még szeretem, de ő határozottan elutasított."


Minimum tíz hónapja (nem tudom mennyi ideje vége) más nőkkel létesít szexuális kapcsolatot!!!

És te ő rá vársz???

Talonban tarthat, egyetértek az utolsóval, jó leszel szexre és lehet érzelmileg nincs a toppon, jó leszel neki lelkiszemétládának is!

Tényleg ilyen pasi miatt nem éled az életedet?

Letiltani, nem törődni vele többet lenne a legkézenfekvőbb, legpraktikusabb megoldás számodra! Mert ha nem teszed ő vagy kihasználna bármely szinten, vagy figyelembe se venne. Megéri rá várni? Egyértelműen NEM!

2023. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

De ha azt mondta csak barátnak kellesz neki, de te még érzel iránta, akkor ez még mint barátság se fog müködni, mert te többet érzel ő iránta.


De ő nem érez úgy te irántad.


Szóval enged el.


És kezdj új életett mással.

2023. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 NTBS ***** válasza:
57%
Szerintem fogadd el tartalék vagy, semmi több. Ez van, nyisd az új felé.
2023. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!