Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dühömben összetéptem a pólóját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dühömben összetéptem a pólóját, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakított velem, majd rá 2 hétre megláttam a munkatársával kettesben, akivel előttem már volt is viszonyuk. Nagyon fájt, és sajnos dühömben összetéptem a nálam hagyott pólóját. Amint lenyugodtam kicsit, nagyon megbántam, csak bízni tudtam benne, hogy nem fogja már visszakérni. De most (3 hónappal a szakítás után) megkeresett, egyrészt, hogy nálam hagyta a pólóját, másrészt, hogy mennyire hiányzom neki és velem szeretne lenni, és dolgozni a kapcsolatunkon stb…nagyon szeretem őt.( Mint kiderült a nővel semmi nem is volt köztük.) Elmondjam, hogy összetéptem a pólóját, vagy találjak ki valami hazugságot?

2023. jan. 21. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Én elmondanám, azt is, hogy aggasztott a másik nő. Bár, nem tudnék benne megbízni. Ha neked menne, akkor őszintén mondd el neki, mi történt.
2023. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Dühkezelési tanfolyamra mész, hogy ez többé ne forduljon elő.
2023. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy ezzel nagyon megbántom/magamra haragítom, hogy ezt tettem
2023. jan. 21. 22:13
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé naív vagy kérdező...
2023. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én elmondanám. Ha begurul, már tudom is, mennyire kell komolyan vennem a "mennyire hiányzom" blablát és egyben ki is ábrándulnék. 1 gonddal kevesebb. Max.búcsúzóul vennék neki egy másik pólót.
2023. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy póló miatt nem jön össze veled, akkor ne sajnáld :D
2023. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mint kiderült a nővel semmi nem is volt köztük."


Hogyan derült ki, a férfi mondta? Engem érdekelne a nő verziója is, ha számodra oly fontos hogy összefekudt-e vele vagy sem.

Habár valljuk be semmi közöd hozzá mit csinált, mert szakítás történt.

De egyébként ha szerelmes beléd még mindig, akkor:

1) Nem szakított volna veled, hanem akkor, nem most akarta volna helyrehozni a kapcsolatot.

2)Bár tényleg "szünet" volt, ha szeret nem csal meg (ha megcsalt)

3)Egy póló miatt nem fog szakítani veled.


Egyébként tényleg hiszékeny vagy, mert ha áthidalhatatlan indokok miatt lett vége, mint a túlzott féltékenység, sok vita, különböző célok, akkor azokat tényleg lehetetlen a szőnyeg alá söpörni.

2023. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem itt nem a póló a legnagyobb gond. Nézd kérdező, aki így ki tud dobni téged, az nem szeret. Nem úgy, ahogyan kéne. Pótléknak, pillanatnyi unaloműzőnek vagy időkitöltésnek jó vagy.

Hidd el, már én is futottam bele ilyesmibe. Becsüld többre magad, és ne hagyd, hogy cserélhető, leváltható zokniként kezeljen.

2023. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott, mással kavart, és még Neked vannak problémáid, hogy megharagszik? Ne legyél már lábtörlő...Vsz. nem jött össze a másikkal, az, ami miatt meg szakított veled, nyilván még mindig fennáll, csak kényelmesebb visszakúszni hozzád, amíg megint talál valaki nálad jobbat.
2023. jan. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem. Más nővel van aztán visszajon hülyíteni?

Én nem bánnám a pólóját sem.vissza ae fogadnám.

2023. jan. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!