Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy aranyhörcsög kislányom...

Van egy aranyhörcsög kislányom, aki most ivarérett, nagyon egyedül érezte magát ezért vettem neki egy párt. Az első nap kegyetlenül összetépték egymást. Mit tegyek van rá esély, hogy pár nap múlva megszokják egymást, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ha össze akarod vele ismertetni, csak lassan. kis időkre rakd őket össze, de sose evés közben, és ha lehet, semleges terepen ismerkedjenek. amúgy a hörcsögök magányos lények, csak párzási időszakban keresik egymás társaságát a hímek és a nőstények, szóval elvileg nem lehetett magányos:)
2009. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt jó ötlet... majd ha lesznek kishörcsögök azokkal mit csinálsz?ha a lány vemhes lesz akkor külön kell rakni a fiútól...szóval annnyit értél el vele hogy kishörcsögeid lesznek...ha utána megint összerakod őket ,mert megint úgy látod h a lány egyedül érzi magát akkor ugyanez lesz.....egy jó kis körforgás....
2009. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj hadjuk már ezt a kishöriséget....:S majd megoldja nem?...nyugi össze fognak szokni...nekem első nap együtt aludtak(igaz törpehörieim vannak)és nem kellett semmi fokozottan össze rakás stb...először még kergette a fiú a nőstényt aztán már nem...
2009. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sajnos a törpe- és az aranyhörcsögök egészen máshogy viselkednek, és én személy szerint még sosem láttam olyat, hogy két aranyhörcsög sokáig húzta volna egy ketrecben/terráriumban/bármiben. Persze próbálkozni lehet, de szerintem nem érdemes. Igazából nem hiszem, hogy magányos lett volna a kishölgy, de kedves tőled, hogy így aggódsz érte :) Lehet, hogy csak kicsit ingerszegény számára a környezet, és "unatkozott"? Próbálj meg játékokat berakni neki (például egy szimpla WCpapír-guriga csodákra képes), már feltéve ha eddig még nem tetted volna meg ;) Az is jó, ha nagy helye van futkosni, és persze a nélkülözhetetlen mókuskerék ^^ Vagy ha szelíd annyira, engedd ki futkározni minden nap, mondjuk az ágyadra, vagy valami körbekerített, nagy alapterületű helyre :)


Sok szerencsét, ha újra próbálkoznál ^^

2009. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!