Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt pasim lek*rvázott. És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandykah kérdése:

A volt pasim lek*rvázott. És ez nem esett valami jól. A haverjai is ezt teszik. Mit tegyek, hogy hagyják abba?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, h vannak olyan ruháim ami kivágott, rövid gatya ami fenék alá ér.
2008. dec. 27. 10:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Először is,tanulj meg helyesen írni,és használd is ha kérdést teszel fel.

Aztán meg nézd meg jobban,hogy kivel jössz össze.Gondolom a "volt pasid"stílusa otromba volt az együttlétetek alatt is,csak talán neked nem tűnt fel akkor,mert nem ellened irányult a durvasága.A kivágott ruhák pedig lehetnek csinosak is ha ízlésesek,és nem viselkedsz olyan módon,hogy rád akaszthassák ezt a jelzőt.Egyébként ez a viselkedés a "volt pasidat"jellemzi,nem lehet egy iq bajnok.

2008. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
1. : Timi vo a bnőd... =D Szal hagyd békén... Szard már le azt a hülye Ajtait!!! Az egy hímringyó, egy idegbeteg, egy cigis, drogos f..sz... Nehogymár izgasson h mit mond rólad...
2008. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal éred el a legtöbbet, ha leszarod őket, elkerülöd őket ... Vagy beszólsz nekik: Mi van srácok, ki vagytok éhezve?, csak aztán ne verjenek meg :)
2008. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legjobb nem beszólni, a végén még provokációnak veszik ezen a szinten, szép csöndben el kell kerülni őket ...
2008. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem a második válasz tetszik:D


Amúgy ne foglalkozz velük, és abba fogják hagyni. Ha beszólógatsz nekik, azt szerintem csak provokálásnak veszik:S És még jobban tudnak szidni. Gondolom csak féltékeny a gyerek, hogy már nem vagy a csaja, az a baja.

2008. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Monnyuk ez a beszólós tetzsik. És nem hiszem, h nekem jönnének, mert a srácot már egyszer felkentem a táblára. És onnanstól idegbeteg lettem. Szal nem hinném, h nekem jönnének... De azért köszike az eddigi válaszokat.
2008. dec. 27. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezded terjeszteni, hogy azért hagytad őt ott, mert nem állt fel neki, az elég hatásos. Ha hozzáteszed, hogy "ja de... egyszer felállt, amikor a janiról beszélgettünk..." :D

De persze nem ismerünk minden részletet a kapcsolatról.

2008. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálja, mert frusztrálja, hogy már nem jársz vele, a haverjai meg kanos szolidaritásból csinálják. Nem lehetnek valami okosak, intelligensek, ahogy egy előttem szóló már megfogalmazta. A mi társaságunkban is nemrég előfordult hasonló, de mindenki a lánynak adott igazat. Valószínűleg a Te ismerőseid is sejtik, hogy nem kell komolyan venni a srác mocskolódását.

Ha nyakig begombolkozva, zsákruhában járnál, akkor is ezt mondanák, ha itt van az értelmi színvonaluk. Ha valaki kritizálni akar egy nőt, úgyis kritizálni fogja. Tudod, ha lefekszik, azért, ha nem fekszik le, azért, ha bszél, azért, ha nem besél azért, ha szexisen öltözik, azért, ha zártan, azért, stb. Ne az legyen a viszonyítási alapod, hogy megfelelj másoknak mert azt úgysem lehet és nem is kell! Nehogymár szégyeld magad, mert csinosan öltözködsz, továbbra is hordj olyan ruhákat, amilyenek Neked tetszenek! Ahogy írták ezt is előttem, viselkedés kérdése, kivágott ruhában is kivívhatja egy nő a tiszteletet magának.

2008. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint Timi vok a második válaszoló. Szasza nehogy már beszólj neki. Sokkal külömb vayg annaál, hogy ilyen folytatáshoz folyamodj!!!! Szard le... Ennyi... Majd mi is segítünk és elzavarjuk oda ahonnan jött!!! /vissza az anyjába/
2008. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben első körben tökön rúgnám az összeset.
2008. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!