Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy egy eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy egy eddig kapcsolataiban gyakorlatilag domináns beállítottságú nőböl az új pasija erős szub típusú nőt csinál?

Figyelt kérdés

De ez nem is elég még nyílvánosson meg is alázza ha úgy alakul, sőt még a pasi unokahúga is közrejátszik benne.

A csaj meg hagyja ezt nekik, vagyis inkább eltűri, de nem igazán értem hogy miért?



2023. jan. 22. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
"Halálosan szerelmes."
2023. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, az eddigi kapcsolataiban nem volt szerelmes, most viszont az. Szerintem is ez a magyarázat.
2023. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1

Volt már több kapcsolata a nőnek 28 éves, tehát nem olyan fiatal.

Eddig is volt már szerelmes, de mindíg ő voltaz uralkodó a kapcsolataiban.

2023. jan. 22. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Akkor most valószínűleg talált egy tökös pasit, akin nem tud uralkodni, aki végre nem hódol be neki.
2023. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4

De ezt miért engedi, mindíg is azt élvezte ha minnél jobban tud uralkudni.

2023. jan. 22. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos hogy élvezi, csak nem tud mit tenni, mivel szerelmes. Tapasztalatból mondom, jártam már így én is. Az is lehet, hogy a pasi nárcisztikus, és trauma kötődés alakult ki köztük, az a legrosszabb, én abban voltam. Abból nehéz kilépni.
2023. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legyenszépnapod! válasza:
miért nem a csajtól kérdezed meg?
márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!