Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a kapcsolatot érdemes így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a kapcsolatot érdemes így folytatni? Ha igen hogyan lehetne megmenteni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem itt kellene tanácsokat kérnem, de nem tudok kihez fordulni.

Lényegében a párommal (ő férfi 38 én nő 26) 5 éve vagyunk együtt. Az ő családjával élünk az én szüleim sajnos nem élnek már. A testvéreimmel ritkán találkozom mert nagyon messze élnek. A lényeg, hogy a párommal nem igazán járunk sehova, nem beszélgetünk. Mindig csak fekszünk az ágyban, nyomkodjuk a kütyüket ha közben mondani akarok valamit nagy kegyesen meghallgat. Ha mégis lazítunk együtt (ez általában hétvégén egy nap), akkor én felhozom a terveimet a jövőben stb, próbálok beszélni a megoldandó problémákról de ő szerinte én ünneprontó vagyok és ezzel taszítom őt. Amúgy sosem vitatkozunk, kerülni a konfliktust, de ha olyanja van akkor kiborul. Intim kapcsoltunk nem nagyon van. Nem szokott kezdeményezni sem, ha pedig én igen, akkor megfelelési kényszere van végig vagy pedig azt mondja, hogy nincs kedve, fáradt stb. Szerinte én savanyú ember vagyok mert nem sikerült eddig tartós kapcsolatokat kialakítanom, vagy barátokat akivel itt ellehetnék. Pedig ez nem igaz, mert vannak innen is barátaim csak neki jóval több mert mindenki a gyerekkori barátja/haverja.

Hát igazából ennyi. Én nagyon szeretem őt és biztos vagyok benne, hogy ő is, de lehet, hogy ezt már nem fogom sokáig bírni. Legutóbb azt mondta, hogy inkább hagyjam el, minthogy megjegyzéseket tegyek neki. Hát mondom bocsi hogy van véleményem.



2023. jan. 26. 00:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kerüli a konfliktust
2023. jan. 26. 00:09
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ennek a “kapcsolatnak” nincs medre, nincs kerete, nincs tartalma. Maga a nihil.

Mit keresek te ott?

Valóban ilyen üres, tartalmatlan életre vágysz?


Ez az alak csak vegetál, mint egy növény.

2023. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Mit akarsz te ebből a magad számára “megmenteni”?!

A nagy semmit?!

2023. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a korkülönbség is sok, szerintem ő már inkább csak vegetálna, míg neked terveid vannak. És a kettő nem nagyon jön össze.
2023. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg ne legyél benne biztos hogy ő szeret téged mert ez 100% hogy nem. Ő csak elvan melletted mert addig sem egyedülálló. Nem érdekled. Nem akar a kedvere tenni nem foglalkozik veled leszarja a véleményed. Ezen te mit akarsz megmenteni? Plusz megmondta hogy inkább hagyd mint hogy elmond a bajodat. Akkor mire vársz?
2023. jan. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Vedd sorra:

-se kommunikáció

-se minőségi idő

-se intimitás/romantika

-se szexuális élet

-se konfliktuskezelés

Megkérdezhetem ezt miért hívod kapcsolatnak? Még a szimpla haverok közt is több dolog zajlik, mint köztetek! Ő nem a párod, hanem max az a lakótársad, akivel egy ágyban alszol. Komolyan azt gondolod, hogy ebből valamit érdemes megmenteni? 26 éves vagy, keress egy normális pasit!

2023. jan. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit. Nem akar jövőt terveket.
2023. jan. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez nem kapcsolat!...
2023. jan. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Talán korodbelit kéne keresni...
2023. jan. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen voltam egy ilyen kapcsolatban és már akkor értettem, hogy ez nem normális. 26 évesen öt év kapcsolat után nem itt kene tartanotok. Miért laktok egyáltalán ott? Ketten nem kerestek annyit, hogy legalább egy albérletet fenntartsatok? Nem akar leszakadni a családjáról és külön életet kezdeni veled.
2023. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!