Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon érdemes még megmenteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érdemes még megmenteni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Az elején nálunk nem igazán volt udvarlás, romantika vagy csak minimális. Úgy indult, hogy hazudott nekem, becsapott többször, amire rájöttem. Megbánta, én megbocsátottam.

Nem igazán vagyunk érzelmileg egy szinten és a természetünk is sokban különbözik. Nagyon érzelgős vagyok, nagyon fontosak az érzések számomra és úgy érzem sosem fogom feladni az álmaimat. Ő sokkal keményebb, racionálisabb. Nekem nagyon hiányzik a több érzelem és hogy jobban kimutassa, hogy szeret vagy büszke rám.. Elgondolkozok néha azon, hogy nagyon nem illünk össze, vmi hiányzik, máskor meg nem foglalkozok ezzel, elfogadom.

Most viszont közelebb kerültem vkihez (egy kollégámhoz), aki érdeklődik irántam, szeretne randizni velem, közeledni felém, tetszik neki a személyiségem. Nem csalnám meg a barátomat, de nagyon vonz ez a férfi (nem testileg). Alig várom, hogy beszüljünk, hogy lássam, hogy hívjon vagy írjon. Nem történt már köztünk, de nem akarok senkit becsapni.

Nem tudom mi lenne a helyes döntés..


29/N


2014. júl. 1. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Elhagyod ezt a hülyét ?:D
2014. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már egy év után megmenteni kell a kapcsolatot, akkor valószínű, hogy nem érdemes tovább próbálkozni vele. Főleg úgy, hogy már az elején átvágott.


De mindettől függetlenül biztos, hogy jó ötlet egy kollégával kavarni? Ha az a kapcsolat tönkremegy, akkor utána nagyon kellemetlen tud lenni a légkör a munkahelyeden.

2014. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amiért elbizonytalanodtam az az, hogy tudom, hogy érzi rajtam a változást, szerintem picit fél, hogy van valakim és azóta kicsit kedvesebb velem, jobban figyel rám.
2014. júl. 1. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
ebben sajnos mi nem tudunk segiteni.ebben mindenki magara van utalva.ha mar mas megtetszik es vonz akkor mar nem erdemes az 1 eves kapcsolatot ,,megjavitani"...ha az elsot szeretted volna igazan es o is kimutatta volna az erzeseit akkor biztos nem lenne ez.a masik ferfi lehet hogy többet er...rajtad all hogy szenvedsz vagy tovabblepsz es lehet egy csodalatos fejezet lesz az eletdben...:)
2014. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!