Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt ?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a párom azt mondja,hogy én nyomkodom a telefont állandóan.Pedig ez nem így van.Megnéztem a képernyő idejét,hogy bebizonyosítsam neki,hogy neki sokkal több.Persze kimagyarázta,hogy a gps miatt stb.

Miért kell a másikra fogni valamit,ha az nem úgy van.


2023. jan. 26. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet gyakorolni a normális kommunikációt? Felnőtt párkapcsolat kategóriában vagytok, de vitatkoztok, mint a gyerekek. Nem érzed, hogy szánalmas?


1. Az emberek nem mindig azt mondják szavakkal, amit valójában ki akarnak fejezni:


"sokat telefonozol" == figyelj rám jobban, tölts velem több időt


2. Ajánlom figyelmedbe a szeretetnyelveket, ezekről beszélgessetek értelmetlen viták helyett, előbbre visz: [link]


3. Kommunikáció és érzelmi intelligencia: ezekre van szükség ahhoz, hogy ténylegesen megértsétek, mire van szükségetek és ezt a másik felé ki tudjátok fejezni. Önfejlesztés a titka és sok gyakorlás.


Ha pedig nem megoldást keresel, hanem alsó tagozatos módon csak azt, hogy neked legyen igazad, akkor pedig válts kategóriát, van "Tini párkapcsolatok" is.

2023. jan. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jan. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez csak arrol szol hogy jogának hiszi azt h beszabályozzon.

Annyit nyomkodod amennyitt akarod, ezt nem ö dönti el.

2023. jan. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem kérj "cserét"!
2023. jan. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!