Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ér rá soha de azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ér rá soha de azt mondja hogy ő szeretne találkozni hogy van ez?

Figyelt kérdés
Megpróbálok rövid lenni...Van egy lány akivel találkoztunk 2-er meg suli után is 1-2X és mondta nekem hogy bejövök neki kézen fogva sétáltunk smároltunk meg minden volt mint egy mesében..... aztán kicsit később amikor hívtam hogy találkozzunk szombaton nem ér rá vasárnap sem ér rá és a jövő hetet még "nem tudja" szal van mindig magyarázata és mondtam is neki hogy "figyelj ne szórakozzunk egymással mond hogy nem és kész nem kell itt áltatnod" és ilyenkor még ő van felháborodva hogy "én hogy állíthatok ilyet meg nem látom az egyértelmű dolgokat és értsem meg ő akar találkozni velem csak nem ér rá...." és nem tudom viszont olyan mintha nem is venni ezt az egészet komolyan és mindig nekem kell ráírnom szóval magától egyszer sem írna rám még akkor sem ha 1 hétig rá sem írnék és nem azt várom el tőle ő írjon rám csak azt hogy érezzem azt hogy neki is fontos és őt is érdeklem nem csak nekem kell utána rohanni a másik baj ami miatt kicsit megváltozott az az hogy túlságosan félek kimutatni az érzéseimet ha mások is ott vannak nekem úgy nem megy egyszerűen :SSS de ha meg ezért változott meg és nem találkozik akkor mondja el hogy nem akarja de azt mondja akar találkozni szóval nem tudom hogy most mi van??? lehet kicsit zavaros de ha valaki tud segíteni akkor kérem segítsen mert megőrülök ...

#miért;nem;akar;találkozni
2013. máj. 10. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
kifogás,mindenkinek arra van ideje amire akarja h legyen.
2013. máj. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah ezt én is tudom de akkor mit tegyek vele ? : SS
2013. máj. 11. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ő nem hajlandó energiát fektetni a kapcsolatba akkor nincs értelme erőltetni.
2013. máj. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak nem is járunk szóval nincs köztünk úgy semmi csak ő is nagyon tette a lovat alám azt kicsit szar így :dd nah mind1 akkor most nem írok rá egy darabig azt kíváncsi vagyok hogyan reagál
2013. máj. 11. 00:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma...
2013. máj. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!