Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a felesége kártékony?

Figyelt kérdés

A feleségem mindent eltör, elhagy, megkarcol, sok mobil van már a számláján na meg persze laptop… régen nem volt ilyen.

Nagyon bosszantó, hogy magamtól megvonok dolgokat vagy sajnálom azokat megvenni, tőle semmit nem sajnálok mert szeretem. De mindent eltör hetek alatt.. le ejti, elhagyja, mintha ingyen lenne. Kezdek nagyon mérges lenni.. de tehetetlen vagyok. Nem is tudom mit lehetne tenni…..



2023. jan. 26. 06:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Talàn ha ö maga dolgozna meg èrte akkor jobban értékelné, figyelne rà.

Ha kvàzi ingyen kapja akkor mégjobban lesza.ja majd.

2023. jan. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért... Nem ingyen van?


Hiszen tőled kapja

2023. jan. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

"Nem is tudom mit lehetne tenni….."


Például elválni.

2023. jan. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Legyen minden cucca védőtokban.

Ami meg létszükséglet, azt nem kéne azonnal pótolni számára, hogy érezze kicsit a súlyát.

2023. jan. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért te veszel neki telefont? Ő nem tud magának?
2023. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy vegyen magának innentől kezdve.
2023. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom hogy direkt csinálja. Volt benne részem, mire észre vettem addigra több száz ezertől szabadított meg. Magának vette a dolgokat, persze akkor nem olyan markasakat, tudott rá vigyázni. Poharakat törött " véletlenül" mert éppen nem tetszett.
2023. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Csomagold be neki pukkanós fóliába!


Viccen kívül: telefonokra lehet kapni már spéci, masszív tokokat (nem ezek a kis szilikon lóf*szok) hanem ami tényleg védi. Van olyan is amit még a kijelzőre is ráhajthat, így azt is védi. Vegyetek üvegfóliát, ha törik csak azt kell cserélni nem az egész telefont javíttatni.

A laptopját, ha csak otthon használja, ne hurcibálja a lakás egyik pontjáról a másikba, használja egy adott helyen így kisebb az esélye, hogy az ide-oda cipelés közben leejti. Ha meg esetleg munkába vagy bárhova máshová magával kell vinnie, szerezzenek be egy laptoptáskát, lehetőleg keresztpántosat vagy hátizsákot (nehogy a sima kézzel hordozható is kiessen a kezéből) stb stb


Mindemellett elhiszem, hogy ez neked bosszantó, de a feleséged valószínűleg nem direkt csinálja, legalábbis én kétlem. Nekem is van egy kollégám Ügyifogyi a beceneve. Csak idén 1 kávégép, a légkondi és 2 munkahelyi számítógép írható a számlájára... De Ő sem direkt teszi, egyszerűen ilyen. Bosszantó, de ha belegondolsz Ő a sok szerencsétlenseg miatt még kellemetlenebbül érezheti magát.

Esetleg abban igazuk van az előttem komme'telőknel, hogy tényleg üljetek le és beszéljétek meg, hogy bizony ezek nem a fán teremnek... Esetleg amég "nem tanul meg" vigyázni a dolgaira, addig vegyetek neki használt dolgokat. Pl nagyon jól működő használt telefonokat lehet kifogni durván ár alatt pl facebookon. Nem kell kapásból mindenből a legdrágább, legmodernebb... Aztán, ha úgy látod javult a helyzet akkor vegyetek drágábbat.

2023. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Pont reggel fogalmazódott meg bennem, hogy a pasim milyen otromba.. nem vigyáz semmire, és sok dolgot tönkretesz.. idegesítő, mert nálam élünk és azokért én szenvedtem meg.. nem tudok megoldást egyenlőre.. mondjuk én nem szeretem, csak nem akartam egyedűl lenni..
2023. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:19

Akkor mi a fenének nem dobod ki? Olyat, akit nem szeretsz, találsz pedánsabbat is, sőt...ha csak kárt okoz, akkor annál az egyedüllét is job!

2023. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!