Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a pasim 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim 30 lányt követ instán?

Figyelt kérdés

Olyan lányok akikkel kavart vagy irogatott, vagy csak tetszettek neki és engem zavar hogy nézi őket.

4 éves kapcsolat.

26/f 23/l


2023. jan. 26. 07:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim válasza:
83%

Uuuuhh….Ez nem tul jo es szep dolog….

Minek nezi azokat akikkel kavart,vagy irogatott…Biztos valami szandeka van…. Vagy csupan pasibol van.. En szova tennem,sot balheznek is erte. Milyen megalazo ez egy tobb eves kapcsolatban! Minek kivancsi az “exeire”….. Mar a tudat megalazo,hogy nezi oket….

2023. jan. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 Hans Pötterman ***** válasza:
69%
Lehet h csak ottmaradt,nem kell ennek nagy jelentést tulajdonítani. Nekem is van egy rakás csaj akit követek,asszonynak meg ugyanúgy egy rakás csávó,semmit nem oszt vagy szoroz.
2023. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
63%
Te is kövess 30 férfit!
2023. jan. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
16%

Na puff….

És akkor mi van?

Neked nincsenek exeid?

Meg ha szűzen is jöttél vele össze, nehogy már számonkérés hogy van előélete. Semmi kőzöd hozzá.


Ha nem tetszik lehet elhagyni, azt várni a fehér lovagot, akivel nem kell kompromisszumot kötni. Igaz hogy ilyen férfi nincs, de ne zavarjon neked a tökéletes jár. Hogy mire fel azt mondjuk nem tudom, de a nőknek ugye jár, hogy csak a férfinak kell adni/tenni a párkapcsoltért, a nőknek meg ugye csak követelőzni kell.

Hogy ki az anyám akar ilyen kapcsolatban élni azt mondjuk nem tudom. De biztos én vagyok a marha, hogy akarok is valamit a párkapcsolatból. Nem pedig csak azt hogy a nőnek legyen jó, én meg legyek lesz@rva.

2023. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
#3 Nincs exem képzeld. Ha meg ex, akkor az a múltja, ne követgesse. Meg az exei mellett más lányokat is követget. Talán gerinceteknek kellene lennie nem itt háborogni, mert felnőtt értelmes tökös pasinak kéne lenni nem itt rinyálni 😘 ez a baj hogy a mai világban nagyon kevés az értelmes pasi mert mindegyik olyan menstruáló nyomorék mint te
2023. jan. 26. 09:19
 6/73 anonim ***** válasza:
39%
A TE önbizalmaddal van a gond! Keress valami jó hobbit, sportot..stb.. és ne azt vizslasd mit nézeget a pasikád..
2023. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
22%
5. Az a felnőttség hogy a seggetek ki van nyalva a semmiért? Vagy az hogy úgy csinálsz mintha a nő aztán hű de különbek lennének? Pedig nem azok. Ugyanúgy megcsaltok, döntésképtelenek vagytok, és futkostok vissza exekhez mint a fériak. (Bár ez utobbi inkább nőkre jellemző csak 🙄)
2023. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem abszolút nem normális és teljesen rendben van az önbizalmam köszönöm szépen. Egyszer kell csak az ember lányának megtapasztalnia, milyen egy tiszteletteljes normális partner és soha többé nem fog felülni annak a dumának, hogy vele van a baj, amiért nem hagyja magát beégetni egy ilyen gusztustalan szánalmas nyomorult párjaként.


Szívesen!

2023. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
92%
Ki is veri rájuk rendszeresen, sőt, miközben veled dug, rájuk gondol. Szerintem érthető, ha ez valakit zavar, ha ettől valaki kellemetlenül érzi magát egy kapcsolatban, csak ebben a világban teljesen normálisnak tartják valamiért, hogy egy férfi egy elvileg monogám párkapcsolatban 30 különböző nőről fantáziáljon minden nap. Amelyik nőt ez nem zavarja, az hazudik és nem tiszteli magát. Szerintem ez a helyzet, nem pedig az, hogy aki ezt nem engedi az "öNBiZaLomHiáNyOs".
2023. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
0%

9. Azért van a nők szeme csukva mert szex közben George Clooney. Szerintem érthető hogy valakit ez zavar. Csak ebben a világban valamiért természetes hogy a nők minden nap másik romantikus paliról fantáziálnak sorozatnézés közben. Amelyik férfit nem zavarja az hazudik és nem tiszteli magát.

Szerintem ez a helyzet, nem pedig az, hogy aki ezt nem engedi az "öNBiZaLomHiáNyOs".

2023. jan. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!