Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális,ha 3 napja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális,ha 3 napja nem beszélünk már a párommal? Vajon ő szeret-e még?

Figyelt kérdés
Összebalhéztunk a párommal,kígyót -békát ordibáltunk egymásra.Viszont folyton látja a napomat,ahol idézetekkel célozgatok rá,de lassan 3 napja nem is beszéltünk egy szót sem. Vajon szeret-e még?

2023. jan. 27. 13:17
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
88%
3 nap már sok. Esélyes a manipuláció, a dominanciaharc... Az meg már rég nem szerelem.
2023. jan. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
86%

Egyikőtök se érett egy kapcsolatra + nem illettek össze.

"Idézetekkel célozgatok"

Mi vaaan?? Mi ez valami óvoda ??

Nem tudjátok megbeszélni a konfliktust, helyette hőbörögtök, megy a cirkusz. Ennek mi értelme?

És te "szereted"? Milyen szeretet meg szerelem? Fingotok nincs. Aki szeret valakit nem ordít kígyót békát.

Ha valakivel ennyire eldurvul a vita, hogy ész nelkül megy az ordibálás ott meg kell szakítani a kapcsolatot.

Ha ennyire nem tudsz valakivel közös nevezőre jutni, akkor mit vársz?

Ez nem szerelem. Dominanciaharc, ahogy az első írja. Kié az utolsó szó, ki bírja tovább, hogy nem ír stb

Egymás energiáját b@sszátok a gyerekes játékra. Ahelyett, hogy keresnétek olyat, akivel összeillettek.

2023. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg meg lehetne tenni a békülés felé a lépéseket, már ha egyáltalán számít még ez a kapcsolat.
2023. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Szeretnem ha egyszer megertene hogy szeretem ot
2023. jan. 27. 13:56
 5/56 anonim ***** válasza:
91%
Kerdező írj már le egy példát, hogy milyenek a konfliktusaitok, csak úgy nagyjából. Mivel indul, milyen szavakat használtok.
2023. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
56%
Akkor állj elé és mondd meg. Aki képes legyőzni a saját büszkeségét, az az igazi győztes.
2023. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

A legrondabbakat,meg hogy pusztuljon

O szerinte egy harpia vagyok meg egy idiota ezt mondta az anyjanak rolam

Meg sokat hisztizem allitasa szerint



Viszont en szenvedek nelkule.. irom napok ota egy naploba hogy mit szeretnek neki mondani

2023. jan. 27. 14:00
 8/56 anonim ***** válasza:
96%
Jól teszed, a naplóddal sokkal harmonikusabb lesz a kapcsolatod.
2023. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
68%

"Szeretnem ha egyszer megertene hogy szeretem ot"

Te szereted őt. Talán meg is érti. De ő nem szeret téged.


"O szerinte egy harpia vagyok meg egy idiota ezt mondta az anyjanak rolam"

Az ilyen "embert" kerülni kell, nem pedig visszakönyörögni magad hozzá. Az alapvető tisztelet és megbecsülés hiányzik belőle, amire egy igazi kapcsolatot lehetne építeni. Ha ez nincs meg, akkor nincs miről beszélni.


"Meg sokat hisztizem allitasa szerint"

Aki szeret, az olyannak szeret, amilyen vagy.

2023. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
71%

Nem normális, de én nem is nevezném a párodnak.

Nem fogom megérteni, miért nem keresel inkább egy olyan férfit, aki képes megbecsülni? Mit lehet egy ilyenben szeretni? Ha velem valaki így viselkedne, az utolsó pillanat volt, hogy beszéltem vele. Egy pszichológust nem akarsz felkeresni? Nagyon nincs rendben az önértékelésed, és még Stockholm-szindróma is lehet a háttérben. Le merem fogadni, hogy ő egy manipulatív személy, és mindig is problémák voltak a kapcsolatotokban.

2023. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!