Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelszavakról mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelszavakról mi a véleményetek? Megadnátok a párotoknak a teló vagy közösségi oldalatok jelszavát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én azon a véleményen vagyok,hogyha nincs semmi titkolnivaló én megadnàm a jelszavam! Én nő vagyok. Nem beszélgetek pasikkal!


De kíváncsi vagyok ti hogy álltok ehhez?



2023. jan. 27. 17:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2023. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
Én sem.
2023. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
72%
Enyémet tudja semmi titkom nincs
2023. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem adnám meg. Én sem beszélgetek palikkal a közösségi oldalakon, ellenben magánügyeket meg szoktam beszélni a barátnőimmel, azokhoz meg a páromnak nincsen semmi köze! Ha a barátnőm éppen nekem önti ki a lelkét, vagy árul el valami titkot például, akkor azt nem szeretném, hogy a barátom is lássa, és valószínűleg a barátnőim sem! Abszolút nincs köze a páromnak ahhoz, hogy éppen melyik barátnőmnek van hüvelygombája vagy melyik esett át egy abortuszon vagy melyik veszett össze a szüleivel, stb. Ezek intim dolgok, amik csakis a barátnőimre és rám tartoznak, nem másra.
2023. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtuk meg egymasnak, de mindenki mindenhova be van jelentkezve, egy gepet hasznalunk, ket kulon Chrome profilunk van, de ket kattintas es bent vagyok akarmelyik profiljaban. Ennek ellenere soha nem neztem meg az uzeneteit, pont nem izgat.
2023. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám meg, mert magánügy, és lehetnek olyan infók benne, amikhez semmi köze nincs (pl. bizalmas munkahelyi információk, kínos dolgok ismerőseimről - pl. hogy milyen gyógyszert ajánlok, mert megy a hasa). Esetleg valami vészhelyzetben, ahol szükséges neki vmi adatot kinéznie a telefonomból. Ettől függetlenül hűséges vagyok, tehát nem félrelépés titkolása miatt nem adnám meg a jelszót, egyszer sem csaltam meg senkit.
2023. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja, en beszelgetek pasikkal, akik altalaban a barataim es o is ismeri oket, ha esetleg meg is nezte valaha a beszelgeteseimet, semmi olyat nem talalhatott, ami gaz lenne, de szerintem ot se nagyon erdekli ez a tema.
2023. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, én ezzel úgy vagyok, hogy kakilásnál se titkolok semmit, de attól még nem kell a másiknak látnia, ha nincs extra jelentősége, mondani se, magánszféra:-)


Egyszer adtam meg anno, amikor még nem volt ilyen elterjedt a net, és valaminek sürgősen utána kellett néznie az én kérésemre az akkori páromnak az e-mailjeim közt, én meg úton voltam. Nyilván x éve együtt voltunk, megbízható volt mindig, és tudtam, hogy mást nem fog nézegetni.


Én már jártam úgy, hogy egy kedves egykori barátom hozzáférést engedett a zűrös barátnőjének, aki így olvasgatta a mi levelezéseinket is, szóval, pláne egy Facebook esetén, ahol csomó privát beszélgetés van, nagyon nem támogatom.

2023. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk egymásét, de soha eszünkbe sem jutott kérni. A telefon zárképernyőjét tudjuk, és a készülékén mindketten be vagyunk jelentkezve, de nem nézegetjük egymás telefonját.

Szerintem ahol felmerül, hogy meg kell mondani a jelszót, ott valami már nem oké. Ez magánügy, pofám nem lenne megkérdezni, igaz, okom sincs rá.

2023. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mégis mi ez a baromság, hogy jelszavakat adunk egymásnak?

Eszembe nem jutna elkérni senkitől sem, és tőlem se kérje senki.

2023. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!