Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig én nyúlok bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én nyúlok bele amibe nem kéne pasik terén?

Figyelt kérdés

Vannak egyszer a barátnőim. Nekik egytől egyig olyan pasijuk van akik nem szemeznek, nem flörtölnek, társaságokban tudnak más nőkkel nem félreérthetően hanem normálisan viselkedni.

Férfi haveri társasággal ha bemegyek egy pubba vagy szórakozohelyre, egyik sem kezd ki a pultossal, kikérik az italt és már el is fordultak.

Ha strandon vagyok(dekorativ vagyok), de ha egy pár vagy egy másik van mellettük, a pasi nem pásztáz, hanem a nőjével fpglalkozik.


De én meg mindig megszívom hogy mindig olyanokat fogok ki, aki flörtöl lesi a nőket, szemez, ha tömegkozlekedésen utazunk és felszállnak valami csajok, megváltozik izgatott lesz, a bnőimmel félreérthetően szimpatizálnak, a férfi társaságban meg pont az én barátom az egyetlen egy aki még a pultossal is foglalkozik.


Mondhatni számtalan normális férfit látok, számtalan normális férfi vesz körbe, (bnőim párjai, barátok, vagy barátom barátai, haverjai)vagy random strandon párok férfi tagjai, akik mind egytől egyig normálisak nem szemezős flörtölős gány pasik, de én mindig belenyúlok a sz.rba, mindig olyanokat fogok ki akik túlozva ugyan, de az utcán is nekimennének egy oszlopnak ha nő jön szembe, nyálcsorgatós, szemezős gyökerek.


Hogy lehetek ekkora szerencsétlen?



2023. jan. 28. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Téged ez a típus vonz. Ennyi.
2023. jan. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindig en vagyok az egyetlen, akinek a barátnői előtt, vagy társaságban vagy strandon szégyellnie kell a barátját, hogy na nekem ilyen jutott. A saját bnőim kezdenek már szánni meg kiröhögni:(
2023. jan. 28. 06:42
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez a te zsanered, azokat akik nm ilyenek nem latod meg
2023. jan. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Miért ne látnám. Ez az, hogy látom mennyi normális van. Mindig én szívok csak. Most is szakítottam ilyennel, folyamat ugranak be az agyamba a sérelmeim most is, mikor szipveszterkor a haverja nőjének nyalt engem lesz.rva, rém kellemetlen égő volt nekem az is.

Csőstől áramlanak a fejembe az emlékek. Mikor itt voltunk, mikor ott voltunk, mikor étteremben voltunk, mikor autóval utaztunk, a szórakozohelyen a pultos.

Még örülni sem tudok hogy leesett végre rólam egy teher a szakítással, hanem jönnek ezek az önkízó gondolatok, hogy hány helyen alázott meg.

És félek már a következő vagy azutáni pasiktól.

2023. jan. 28. 07:27
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Neked ez tetszik tudat alatt. Nem volt a családban ilyen kandúrbandi nőcsábász?
2023. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Vagy ez jön be neked tudat alatt, vagy a normálisoknak nem jössz be te / elérhetetlennek tűnsz számukra, aki meg mindenkihez odamegy az hozzád is oda fog.
2023. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ilyen típus vagy, vagy egyszerűen nem kellesz nekik eléggé...
2023. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De kellek nekik. Sírnak rínak ha dobom őket. kaparják a küszöböm. Megy a könyörgés meg az önmegalázás. De nálam van egy pont keményen amikor én már hátra sem nézek.
2023. jan. 28. 09:24
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Legyél egyedül néhány évig, járj el közben terápiára, dolgozz az önismereteden, dolgozd fel a traumáidat, aztán, ha még mindig akarsz pár év múlva is párt keresni, próbáld meg.
2023. jan. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig ezt hallom....


"minden barátnőmnek rokonomnak van kapcsolata jó társat talált...én nem"


Ezt nap mint nap kb. 10 embertől hallani lehet, szóval keresgélj tovább.


Sajnos nem mindenkinek sikerül ez elsőre vagy úgymond hamar..

2023. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!