Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a párom véletlenül az exe nevén szólított? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A párom (barátnőm) családjánál voltunk épp ebédelni és tervben volt, hogy utána megyünk az én apámhoz is. Majd a barátnőm véletlenül azt mondta a szüleinek, hogy a Balázs apukájához megyünk.... (Balázs az exbarátjának a neve).

Tudni illik, hogy mikor megismerkedtünk, ők már 2 éve nem voltak együtt, viszont a baráti viszony megmaradt közöttük, találkozgattak, dumáltak DE SEMMI TÖBB! Ő világosan sokszor elmondta nekem, hogy soha nem akarna már semmit az exétől és nem véletlenül szaított vele anno, ill. nem is érez iránta semmit.

Viszont azt is mondta, hogy nagyon bántotta az őt, mikor elmondta az exének, hogy megismerkedett velem és az bunkón bánt vele ez miatt, tehát nem örült neki. Ez rosszul esett nagyon a barátnőmnek, hisz ő azt mondta, ha Balázs ismert meg volna más lányt Ő ellenkező esetben örült volna neki.

Ill. mondta, hogy Ő csak azért nem tartja már Balázzsal a kapcsolatot, mert bunkón viselkedett vele, amikor engem megismert. AZt is mondta, hogy ő nem tudna oylan sráccal lenni, aki ellenezné azt, hogy ők barátok maradjanak és néha beszélgessenek, vagy találkozzanak.

Persze egyfolytában mondja, hogy ÉN kellek neki és engem szeret, de számomra ez kicsit zavaró dolog.

Szerintetek Én reagálom túl? Belefér egy ilyen dolog egy párkapcsolatba?


Én 29 férfi, Ő 26 lány.



2023. jan. 30. 10:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez már kicsit sok lenne az exből.
2023. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Balázska fog még meglepetéseket okozni neked.
2023. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Elég ciki a helyzet,elgondolkodtató. Remélem hogy szeretkezés közben,nem az ex nevét suttogja a füledbe.
2023. jan. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem, nincs olyan, hogy szex közben. :) Hála Istennek.
2023. jan. 30. 10:47
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Ezt neked kell érezni. Ez a nyelvbotlás egy dolog, ez még nem zavarna. De nekem zavaró lenne, ha az ex ilyen szinten benne lenne a párom életében.
2023. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Hat egyertelmu hogy baalzs foglalkoztatja. Lehet ha majd balazs vissza akar menni hozza akkor te nem sok vizet fogsz zavarni
2023. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan, hogy az exem nevet mondanam, pedig 2 eve nem vagyunk egyutt. Pusztan azert, mert ot folyton a neven szolitottam es sokszor ilyen allandosult szokapcsolatkent pl "De Mate! ". Ugyhogy emiatt en nem feltetlenul aggodnek.

Amit viszont utana irtal nekem sem lenne okes.

2023. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 nemaRendőrség ***** válasza:
55%
Már az vállalhatatlan, hogy egyáltalán beszél az exével, nem volt képes lezárni.
2023. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Hans Pötterman ***** válasza:
74%
Hosszú kapcsolat után egy friss kapcsolatban előfordul. Nálunk is így volt ez a legelején,a megszokás nagy úr.
2023. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"...viszont a baráti viszony megmaradt közöttük, találkozgattak, dumáltak..." + ez a név dolog... ÉN itt befejezném.



Idevágó vicc:


- Te, Joe, ismered a szexrodeót?

- Még soha nem hallottam róla. Mesélj...

- Szóval: hátulról megleped az asszonyt, s amikor már kellőképpen belemelegedtetek a játékba, gyöngéden a fülébe súgod: "Tudod, drágám, ez az a figura, amit a (És itt mondod, hogy anyukája vagy nővére vagy legjobb barátnője nevét.) is a legjobban szeret!"

- Na és?

- Na és ezután minimum nyolc másodpercig rajta kell maradni!

2023. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!