Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valamelyikőtök olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valamelyikőtök olyan helyzetben, hogy friss kapcsolatban véletlenül az előző párotok néven szólítottátok a jelenlegit? Mi sült ki belőle? Megoldódott?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer... És a vicc , hogy nem is az ex miatt...

Szóval beszeltem apukámnak a munkahelyemről,mhogy a "Peti "így.. Úgy amúgy. Aki a munkatársam vot egyébként, de az exemet is így hívták..

Erre valamit mindani akartam a páromnak, és "Petinek" szólítottam. Viszont ha Lacimett volna a munkatárs akkor úgy szőlítom...

De pont így esett..

Nem volt belőle semmi.. Annyit mondtam,.. Hogy egy percen elül anyjiszor emlegettem a "Kiss Petit"..hogy te is az lettél..

Nevettünk egy jőt, aztán kész...


Úgyhogy ez enm klasszikus eset, de azert felkapta rá a fejét

2014. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én Szandra helyett Cintiát mondtam, ég a pofám rendesen
2014. jún. 9. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!