Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akarom hogy jöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarom hogy jöjjön hozzám, akkor mégjobban direkt jön, ha nem, akkor veszekeszik.hogy érti meg hogy hagyjon?

Figyelt kérdés

Pl takaritok v hajatmosok bármi.

Nem akarom h feljöjjön hozzam. Mondtam kesobb talalkozunk vagy akarmi.

De erre neki az a gyanuja támad biztos azért nem jöhet fel mert akkor mással vagyok, így csakazért is feljön, vagy jelenetet rendez balhézik, üvölt, meg minden, ami kell.

Nekem nagyon kellemetlen amikor olyankor jön amikor nem akarom, zaklatásnak élem meg, személyi szféra sértésnek, de ez neki nem mond semmit.

Mert akik szeretik egymást azok egxütt vannak akkor is hajat mos valamelyik vagy takarítás van.

Engem ez meg nem érdekel!

Ne jöjjön ha nem akarom. Ne zsaroljom ne akarja rámerőltetni a dumáival az ő akaratát.

Hogyan kehetne ezeket a dolgokat megbeszélni, hogy ne legyen ideges, csendben vegye tudomasul hogy kesobb talalkozunk, tisztelje azt amit én szeretnék.



2023. jan. 31. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a dolgokat nem lehet megbeszélni. Egy olyan ember, aki hívatlanul átmegy és még üvöltözik is veled, az egy pszichopata és számíthatsz rá, hogy nemsokára meg is üt.
2023. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerinte akik szeretik egymást együtt vannak akkor is ha az egyik hajat mos takarit vagy akármi.


Ilyen szövegekkel akarja elnyomni a saját akaratom és rámerőltetni az övét.(féltekenységből)


Én meg mondhatnám azt erre akik szeretik egymást azok tekintettel vannak arra, hogy a másiknak mit akar.

2023. jan. 31. 09:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy vele???
2023. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem kotelezo vele lenni.

Rajtad all

2023. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azzal se kötelező lenni aki meg fel se hív. Most melyik a jobb.
2023. jan. 31. 09:42
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Mert a köözött nincs pasi, ugye?


"vagy jelenetet rendez balhézik, üvölt, meg minden, ami kell."

Nálam egyszer hisztizne csak.

2023. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt? A kapcsolat kezdeti pár hónapos szakaszában azért ez még kicsit sok lehet egyes embereknek, de egy idő után, teszem fel egy együttélésnél ezek kutyahetkoznapi dolgok lesznek. A kérdés, hogy vajon téged akkor is zavarna?

Mert együttélésnél is lehet intim szféra, de az egy teljesen más dolog, mint ami most van, ott nincs apelláta, főleg ha idővel lesz közös gyerek is, ez csak fokozódik.

Szóval a lényeg, hogy te alapból ilyen magadnak való vagy, vagy esetleg idővel tudnál változni, a másik meg, hogy a sráccal is van valami gebasz.

2023. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez te gyenge vagy(persze nem biztos).

Az első variáció hogy elengeded az embert.

A második mivel élvezed, hogy te is keménykedsz amennyiben ő csinálja. Nem javaslom mondjuk

De te döntésed.

2023. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jó, de ez sokkal rosszabb, amit ez művel.
2023. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés, hogy minek vagy vele? És nem csak az miatt, ahogyan ő viselkedik hanem ahogyan te is viszonyulsz hozzá. Mert ezek szerint nem gondolkodsz komoly kapcsolatban vele szemben. Ezt jó lenne neki is megmondani, hogy képben legyen és esetleg ne húzzátok egymás idejét. Mert ugye ha komolyan gondolnád akkor tudnád, hogy ha esetleg összeköltöztök akkor nincs olyan, hogy hajat mosok, takarítok - ne legyen ott. Ha téged ilyen helyzetekben zavar a közelsége akkor meg kéne fontolni, hogy ő e az akivel kapcsolatban akarsz lenni. Az ahogyan meg ő is viselkedik az még rátesz egy lapáttal.
2023. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!