Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jutna eszedbe arról mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jutna eszedbe arról mikor azzal fogadnak a szüleid hogy itt volt a barátod/barátnőd, keresett téged?

Figyelt kérdés

Mi lenne amit azonnal reagálnál függetlenul attol, van e vagy nincs, összevesztetek e vagy nem, akármi van.


Én tisztára ledöbbentem attól amit reagált, erről is kérek majd véleményeket, később osztom meg



#szülői háznál
2023. jan. 31. 18:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Vagy ugy mondják neked a telefonba itt van a barátod/bnőd.

Mit reagálnál a szülőnek válaszul?

2023. jan. 31. 18:23
 2/19 anonim ***** válasza:
Mindjárt otthon vagyok.
2023. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Hogy mit akart, es miert nem hívott?
2023. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem tudott elerni téged.
2023. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Ki volt ott?"

Röviden ennyit.

2023. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is az jutna eszembe, hogy engem hiába hívott és sürgős vagy aggódik. Vagy esetleg csak arra járt és meg akart lepni.

Jó persze tök más, ha dráma van, de normálisan az ember jószándékot lát a párjába - ha már nem, akkor minek vannak együtt...

2023. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5 és miért a kérdés?
2023. jan. 31. 19:26
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha múltidőben, "Itt volt", akkor legelőször megkérdezném mikor.

Ha "itt van", akkor kérném adja át a telefont neki.

2023. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mikor volt ott és mit mondott, aztán felhívnám. Ha nem történt közöttünk semmi, ami indokolná a váratlan látogatást, akkor csak feltételezném, hogy arra járt és be akart köszönni vagy meg akart lepni valamivel. Ha összevesztünk előtte, akkor meg azt, hogy szerette volna személyesen megbeszélni és azért jött.
2023. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs ilyen, hogy lehetett ott?


#5-voltam

2023. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!