Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiu csak felejteni akar velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu csak felejteni akar velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyom tetszik, és össze szeretne velem jönni de felek csak azert, hogy felejts el a barátnőjét. 6 evig voltak egyutt 3 hónapja szakitottak

2023. jan. 31. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Kész az új párkapcsolatra. Útközben derül ki. Lehet, hogy boldogabb lenne veled, mint 6 évig volt.

Ha tetszik, vágj bele. Kilépni bármikor lehet.

2023. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő tudja már biztosan, hogy mire kellesz neki. Szerintem hat évet három hónap alatt elég hamar lezárt, ha lezárt, de szerintem nincs túl meg a dolgon. Én nem jönnek össze vele. Adj egy hónapot, ismerkedjetek, randizzatok, ha ezalatt okesan viselkedik, akkor lehet esély rá, hogy túl van a volt kapcsolatán.
2023. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Az idő mindenen segít. Neked segít kiismerni.


Ne add könnyen magad semmire, ezt tisztázd is le vele. Gondolok én arra, legalább az első pár hónapban nuku szex. Egyből kiderül, hogy turelmesen vár avagy nem. Sokat elárul, nagyon

2023. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek a többiekkel, ha tetszik, akkor adj egy esélyt a dolognak és fogod látni, hogy mik a szándékai. Ha első randin arra megy, hogy szex legyen a végén, akkor valószínűleg csak búfelejtő lennél. De ha azt látod, hogy érdeklődik, meg akar ismerni és nem siettet semmit, akkor lehet valóban komolyan gondolja.

6 év után 3 hónap nem sok, de nem mindegy milyen volt a kapcsolat, hogy ért véget. Ha már nem működött egy ideje és már lehetett sejteni, hogy vége lesz, akkor már közben is elkezdhette lezárni és úgy elképzelhetőbb, hogy túl van rajta és készen áll egy új kapcsolatra. Ha viharos szakítás volt, akkor viszont valószínűbb, hogy még nincs túl rajta. De persze egyénfüggő is.

2023. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele ismerkedni, randizgatni. Ha sokat beszélgettek én úgy gondolom ki fog derülni, hogy túl van-e már az exén illetve az is, ha csak ki akar téged használni.
2023. febr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!