Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akar felejteni? Éveket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar felejteni? Éveket éltünk együtt, békében váltunk el. Karácsonykor nálam volt, beszéltünk telefonon. Segített a férfi munkába. Már 1 hónapja nem keresett, lehet el akar felejteni?

Figyelt kérdés
Amikor utoljára beszéltem vele,azt mondta még kötődik hozzám,és hiányzom neki.Igaz,őszintén el mondta,hogy most élni akar...Van esély arra,hogy magától keressen,nem akarom,hogy úgy érezze rátapadok,és így lökjem el magamtól.
2015. febr. 20. 18:46
 1/3 anonim válasza:
73%
Tudom hogy nehéz most neked :/ De hányok az ilyen dumától, hogy élni akarok. Szerinted normális az ilyen ember??? Ne légy gyenge !!! Légy erős! Őszintén, letudnád így élni mellette az életedet hm ? Ha nem működik a másik emberrel se a kapcsolata majd felértékelődsz ismét a szemében, te visszafogadod majd egy év után ismét megun és lelép. Igazi love story... Most nehéz neked és szenvedsz, de majd később rájössz amikor elmúlik a ragaszkodás/megszokottság hogy át kellett esned ezen a tűzkeresztségen. :) És boldog leszel hogy találtál egy másik normális kapcsolatot és eszed ágában sem lesz visszafogadni. :) Hidd el ez az élet rendje. Csak ez nem 2 hét múlva fog eljönni. Légy türelmes és várd az igazit :) Hidd el eljön, és akkor minden szép és jó lesz :) Bízz bennem!
2015. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és teljesen igazad van!Az a baj,hogy nálam lakott évekig és itt maradtak az emlékek.Barátaim nincsenek,édesanyám sajnos meghalt.Én középkorú nő vagyok,van egy gyönyörű felnőtt lányom,aki mindenben támogat,de már ő is a saját kis életét éli.Néha úgy hiszem,túl vagyok rajta,de mindig elő jön a fájdalom,hogy aki valaha szeretet,már eldobott.
2015. febr. 21. 07:21
 3/3 anonim válasza:
Igen tudom. Egy darabig még hullámvasút lesz az életed. De minden egyes héttel jobb és jobb lesz egy picivel, főleg hogy jön majd a tavasz :) Meglátod , majd ha nyár végén megkérdezem hogy van, az lesz a válasz hogy jól már nem bánt a dolog és boldog vagy nélküle és eszed ágában se lesz szóba állni vele. Tiltsd le facebook-ról még a közös ismerősöket is akik a haverjai. Töröld ki a számát a telefonodból. Mások telefonjából. Hogy ha elgyengülnél még csak véletlenül se hívd fel. Főleg mivel amúgy is az ex "zaklatása" úgy is terhes a másik fél számára...
2015. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!