Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társas magányban élek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társas magányban élek mit tehetnék, hogy ez változzon? Külső szemlélőként van még remény?

Figyelt kérdés

Mióta a párom 12 órában dolgozik nagyon durva velem. Eleinte csak elhanyagolta a testi igényeimet (már több mint fél éve hozzám se ért) azt hittem a terhességem miatt. Utána kezdődött a többi ma már eljutottunk arra a szintre 0 szeretetet ad nekem. Nem foglalkozik velem, nem beszélget, nem csinál semmit. Persze nekem kikell szolgálnom mert ha nem akkor hallgatom, hogy ne pofázzak mert ő hajt egész nap én csak itthon döglök. (Veszélyeztetett terhes vagyok előtte én is dolgoztam.) Haza ér és egyből befekszik az ágyba a konyhába nem hajlandó kimenni enni, nekem kell behordani az ételt hogy egyen valamit. Mostmár szabadnapokon is ez van. Amikor dolgozik aznap már úgy kelt, hogy kötekszik velem, idegesít direkt. Próbálom elengedni de nem megy, mert sokszor megbánt. Azokon a napokon hozzám vágja hogy utál, elege van, ha lenne hova mennie (nálam lakunk) már rég elment volna. Utána persze bocsánatot kér. De már egyre kevésbé bírom hogy se testi se lelki alapon nem elégíti ki az igényeim. A munkahelyét nem hajlandó megváltoztatni mondván kevesebbet keresne pár tízezerrel (egyáltalán nem befolyásolna semmit), ez csak egy kifogás mert nem nélkülözünk.

Meddig legyek türelmes? Mit tehetnék?

Tudom, hogy nem gondol semmit komolyan és szeret csak a munkahelyi stresszt rajtam vezeti le. NEM függök tőle semmilyen szinten, csupán nem akarom elhagyni mert tudom hogy csak én vagyok neki...


2023. febr. 1. 05:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. Azonnal. Ez jobb nem lesz.
2023. febr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Te tényleg azt gondolod hogy ez az ember szeret téged? Mikor terhesen így bánik veled..

Hát te nagyon nem vagy tisztában azzal milyen mikor szeretnek valakit.

Én azt mondom ha nem függsz tőle valóban dobd ki őt, ennél jobbat érdemelsz, és ennél csakis jobbat találhatnál a jövőben.

2023. febr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem akar apa lenni es családért dolgozni. Minek csinál az ilyen gyereket?
2023. febr. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Szoktatok beszélgetni, közös programot csinálni, érdeklődni, kiben mi van, vagy csak duzzogtok és másoknak panaszkodtok egymásról?
2023. febr. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez már jobb nem lesz. Így gyerekkel a helyzet pedig egyenesen katasztrofális.

Mit mondjak...

Szívás...🗣👈

2023. febr. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kidobásra ítéltetett.
2023. febr. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is társas magányban éltem kb 4 évig. Megelégeltem és el jöttem, ott hagytam. Tudom min mész keresztül.


Férfi vagyok.

2023. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7#. És te jól döntöttél? Azóta boldogabb életed van?
2023. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól döntöttem. Jobb és nyugisabb az életem. Ez egy mérgező kapcsolat akárhonnan nézzük. Ezt csak az tudja aki volt élt ilyenben. Nem bántam meg hogy ott hagytam.
2023. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fészkes fenéért vagy még vele??
2023. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!