Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem tudok tovabb lepni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VizuarHUN kérdése:

Miert nem tudok tovabb lepni?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest a fura megfogalmazasert, illetve neha helyesirasi hibaert csak kivagyok meg laptoprol vagyok es nem nagyon szoktam hozza.

Na a kovetkezo van, hogy 2 honapja szakitottunk a volt baratnommel. Elejen ugy voltam vele, hogy jo minden, nem hianyzik en el leszek stb.. Aztan bum jott a leejto.. El kezdett hianyozni és minden.. Fel kerestem, hogy beszeljuk meg, bekuljunk ki. Aztan talalkoztunk is de kozolte, hogy mar massal beszel es kezd erezni, de ad nekunk egy eselyt. Ki bekultunk ugy mond, aztan jo is volt egy darabig minden. Egyik baratommal hetente el jarunk wellnesezni/szaunazni. El mentem es ez neki nem tetszett es vitazott, beragott, hogy en egyedul hagyom. De mondtam neki, hogy kell neha a kis kulon let, meg o is menjen el baratnozni.. Nagy nehezen ezt meg beszeltuk. Ra par napra el mentem edzeni ugyan azzal a baratommal es egy lany baratunkkal. Na neki ott elege lett, marmint a baratnomnek. Le tiltott es szakitott. Mondtam neki, hogy nem ertem, edzeni mentem csak el semmi mas, nem akarok attol a lanytol semmit, de o nem ertette meg. Amugy en 19 eves vagyok, o pedig 20. 2 evet voltunk egyutt. Sok , nagyon sok vita volt, feltekenysegei miatt, akkor ha belajkoltam egy lanyt, vagy bekovettem.. Hat voltak durvabbak is. Na de az edzos story utan vege lett. Megint birtam es ugy ereztem nem kell. Ment ez egy jo 3 hetig.

Aztan most megjobban padlon lettem.. Egyedul maradtam, a baratom kibekult a volt nojevel, azota nem nagyon keres meg semmi... Egyedul vagyok nincs senkim es nem tudok mit csinalni, azert is kerek itt segitseget, velemenyt vagy barmi amitol jobb lesz , vagy egy kis tanacsot.. Amugy most beszelek vele akivel egyutt voltunk, en meg akarom problani vele ujra, de o mar mast szeret.. Nagyon faj es csak ugy mond "baratok" vagyunk. O ugy tekint mar ram 2 ev utan... Annyi de annyi mindenen keresztul mentunk, hogy 1 konyv is keves lenne, jo, rossz dolgok szep emlekek stb.. Elvalaszthatalanok voltunk.. Ezek utan kepes "baratkent" kezelni ezt a dolgot.. Neki jo mert vannak baratai, meg akit kezd meg szeretni.. Hiaba jarok el bulizni, edzeni nem tudok feledni, nem erti senki a lelki vilagom.. Az a baj, aki egy kapcsolat utan tud barat lenni az vagy sosem szerette egymast igazan, vagy meg mindig szereti valahol melyen el titkolva amit maganak sem ismer be. Nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel.. 2 napja egyutt aludtunk ami nagyon jo volt. Ha kerdezitek azert mert elmentem az apjaval melozni es onnan indultunk, de nagyon jo volt es osszebujtunk es filmeztunk. De most egyedul ulok itthon a sotetben, semmihez sincs kedvem ,szomoru vagyok es csak ot akarom.. Ha valami tippel, tanaccal el tudtok latni azt meg koszonnem! Koszonom, hogy el olvastad! Legyen tovabbi szep estetek/napotok attol fugg mikor olvasod !



2022. márc. 20. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is nem jó kategóriában írtál...de mindegy. Ezek a se veled se nélküled kapcsolatok intenzívek, meg viselik az embert, de egyszer véget kell vetni nekik...barátságba inkább ne menj bele, csak a baj lenne belőle.


Ha már úgyis edzel és van egy társ is néha ha jól értem és nő, akkor mondjuk próbálkozz nála amikor jól esik...egyébként nekem ezek a párkapcsolati problémák az edzésembe is bele szóltak anno...valamikor pont hogy jobban csináltam miatta, de volt hogy egyáltalán nem ment.

2022. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Tudod ki edzene nő miatt 😀
2022. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Feltekeny.

Azt mondtad h mindig ezen vitatkoztatok.

Hagyd, ennek semmi ertelme, nem bizik benned.

2022. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem csak az agyad játszik veled? Mert azt írod érezted azt is hogy jobb nélküle

Nekem volt hasonló. Szabadulni akartam a csajtól, szakìtottam. Egy hónap happy után megtudtam hogy van valakije na akkor eléggé depis lettem. 2 hónap depressziózás után megkerestem. És amikor beszéltünk akkor jöttem rá hogy nekem tényleg nem kell. Még a hangja is irritált a telefonban...

2022. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor nem is feltétlenül ő hiányzik, hanem valaki, aki megért és meghallgat.


Esetleg pszichológushoz nem tudsz elmenni? Nincs testvéred, unokatestvéred, aki végighallgatna?


A másik, amit tanácsolni tudok, hogy ne maradj egyedül és ne merengj a helyzeten.

2022. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
20 éves vagy! Majd elmúlik. Menj barátnőkkel szórakozni, itt a tavasz.
2022. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hiaba jarok el bulizni, edzeni nem tudok feledni, nem erti senki a lelki vilagom.." Hidd el, mindenki megérti, mindenkinek volt már szakítása az életben.

Úgy nem fogod elfelejteni a volt barátnődet, hogy beszélsz meg barátkozol vele. Rengetegszer látom itt, hogy emberek írkálják, hogy nem képesek elfelejteni az exeiket, és kb. 10-ből 8 még írogat velük.. Minek? Így jó, hogy nem megy. Ne írogass neki. Így sosem fogsz túllépni rajta. Hagyd békén. Hadd élje az életét, és te is éld az életed. Azzal nem lesz jobb a kapcsolat, hogy 80x újrapróbáljátok és szenvedtek egymás mellett.

Barátkozz, ismerj meg új embereket. Menj el új eseményekre, mozdulj ki a komfortzónádból. Az otthon ülés és sirdogálás nem fog segíteni. Bizonyos szintig az is kell, de ha csak azt csinálod, akkor fel fog emészteni a depi. Azt az időt, amit az exednek való írogatásba fektetsz, használhatnád arra is, hogy új barátokat szerezz, illetve új embereket ismerj meg.

2022. márc. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért kommentelek ide; mert az elején kezdtem azt hinni ez az én történetem az exemmel😂

Amit tudni kell rólunk mi is több mint két évig voltunk együtt. Nekem első kapcsolatom volt és szinte mindenki úgy tekintett ránk mint akik már sosem mehetnének szét. Viszont a féltékenykedes miatt ( ami részemről jött , én lány vagyok) a kapcsolat egyre inkább szétesett. Megemlíteném; hogy bőven bőven volt rá okom féltékenykedni. Illetve azon kívül is voltak más problémák. Mi is számtalanszor szakítottunk, hónapokig se veled se nélküled kapcsolatban voltunk. Azt hittem sosem fogok tudni kilépni belőle. Majd egyszer megtettem. A barátom az elején még őrült neki hogy csajozhat; próbálkozhat stb végre megszabadul ettől a szar kapcsolattól amit sokszor hangoztatott is hogy nem akar. De nyilván nem jött neki össze senki sem. Azért azt el kell mondani róla hogy mindig is többet képzelt magáról mint amilyen ő. Akar külsőre; akar belsore. És jött neki egy nagy pofon. Ezen után nyilván jött volna vissza hozzam, hogy beszéljük meg. Mondta hogy máshogy latja már a dolgokat, nem kellett volna engem elengednie stb stb. Viszont én ilyenkor már megismertem valakit akivel tudtam hogy jobb lesz.

Így termesztesen nem jöttem vele újra össze; mert ami nem megy azt nem kell erőltetni.

Félsz lépni te is és a barátnőd is. Nézd itt az en történetem, szerintem nagyon hasonló.

Ha a barátnőd nem akkor neked kell határozottnak lenned és kilépni végleg ebből. Mi is megpróbáltunk barátok maradni nem ment. Nektek sem megy úgy néz ki. De ebből a kapcsolatból ki kell lépni; el kell engedni. Semmi jövője. Csak egymás idejét húzzatok és egymás energiáit szívjátok le. Hagyd hagy menjen a fiúval. Neked is ezt kellene próbálkozni másnál. Hidd el ennél a kapcsolatnál csak jobb vár rad

2022. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!