Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ha én 25(F),eg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha én 25(F),egy 18 éves lánnyal járok?

Figyelt kérdés
Mindig nálam idősebb lányokkal voltam, vagy velem egyidősekkel voltam eddig, de most van 1 lány akivel alakul a dolog, de kicsit furán érzem magam. Ő még suliba jár, én már rég dolgozok, teljesen más az élete mint az enyém. 7 év.. De amúgy kedves, szimpatikus csaj. Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak, ahol ennyivel fiatalabb a lány?
2023. febr. 3. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rajtatok múlik. Fogadd el, hogy ő máshol tart. Neki még évekig a tanulás az élete, zsebpénzből fedezi a programokat, és 5 év múlva sem biztos, hogy alkalmas lesz az élete családalapításra. Meg kell várnod, amíg utolér, neki is meg kell élnie a felnőtté válást. Mindezt úgy, hogy egyenrangú partnernek tekinted, és nem nevelgeted meg tanítgatod. Nem dörgölöd az orra alá, hogy előre megmondtad. Ezekre ott vannak neki a szülei.

A legtöbb idősebb férfi ezekre nem képes.

2023. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
A Gyakorin? Egy pedofil állat vagy!
2023. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Önmagában nem gondolnám gáznak, de több dolgot is figyelembe kell venni. Ezeket csak saját tapasztalat alapján mondom, ugyanis én 20 voltam, a párom 25 amikor összejöttünk, szóval hasonló szitu.

- önmagában azt gondolom, hogy próbáljátok meg, sosem lehet tudni mit hoz a jövő. Simán lehet, hogy 1 év múlva szakítotok, de lehet örökké tart

- sok áldozattal, kompromisszummal és türelemmel jár, főleg a te részedről

- ő még NAGYON fiatal, kb nulla valódi élettapasztalata van, most kerül ki a középiskola védett közegéből. Nagyon sokat fog formálódni, változni. Lehet nem fogja bírni azt, hogy ilyen fiatalon,, el kell köteleződni", ő szabadot akar, kalandokat, tapasztalatot. Persze az is lehet, hogy nem. Ezt előre nem lehet tudni.

- ha egyetemre megy, akkor nyilván a tanulás lesz még pár évig az első. Nem lesz annyi kötetlen és független, spontán élete mint neked

- ha nem tud/szeretne még dolgozni, akkor a közös programok, élet tekintetében neked nagyobb anyagi ráfordítással járhat

- pont emiatt lehet, hogy az összekötözés évekig nem lesz megoldott

- teljesen más életszakaszban vagytok, kérdés, hogy mennyire tudjátok jól megérteni és elfogadni a másik aktuális problémáit, mennyire tudjátok egymást támogatni

- kérdés, hogy te szeretnél-e gyereket, házasságot és mikor. Mert azt semmiképp sem ajánlom, hogy őt próbáld rábeszélni arra, hogy nulla bevétellel, tapasztalattal, végzettséggel gyereket vállaljon, mert te már szeretnél. Simán benne van, hogy még 5+ évig nála ez nem aktuális. Neked ez ok?

2023. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*ugyanakkor nekünk működött, mi 6 éve együtt vagyunk már, külföldön, saját kiskutyával, eljegyzéssel. De tény, hogy a páromnak NAGYON sokat kellett,, nyelnie", türelmesnek és megértőnek lennie. De azért abszolút hozzátartozik, hogy mi pl egyáltalán nem biztos, hogy akarunk gyereket, szóval emiatt nem volt sürgős. Mi 6 hónap után össze is tudtunk költözni, illetve szerencsére anyagi problémáink sem voltak, akkor sem, amikor pl csak ő dolgozott
2023. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!