Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk járnátok egy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk járnátok egy 18 éves lánnyal aki drogos meg volt már bezárva pszichiátrián is?

Figyelt kérdés
max 25 éves fiúk írjanak és ha nem, akkor miért nem?
2015. máj. 13. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jaja
2015. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Aki drogos?

Köszönöm nem..

2015. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kizárt. Szerinted hiányzik nekem, hogy hajnali 2-kor rendőrök kopogjanak az ajtómon?
2015. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Nem annyira... Esetleg ha már egy jó ideje leszokott, akkor. Miért nem? Azért nem, mert a függőség egészségtelen dolog. Rossz lenne nézni, ahogyan tönkreteszi magát és persze tartanék tőle, hogy engem is lehúzna.
2015. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen. Ha! Már nem az. A drog az amit elítélek. Azzal semmi gondom nem lenne, ha valami miatt pszichiátrián van, szeretnék segíteni is ebben neki, de ha drogozik jelenleg is, akkor egyszerűen nem tudnék rá hatni
2015. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Marko polo ***** válasza:
Mit tolsz?
2015. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha jelenleg is drogozik akkor nem.
2015. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

persze minden vágyam egy kábítószeres, elmebeteg nő

az indokom meg egyszerű nem lipótmezei ápoló vagyok,továbbá magasak az igényeim,és ebből a legkevesebb az hogy a nő legyen mentálisan egészséges

2015. máj. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha füvezik az még elmegy, de ha komolyabban nyomja akkor már elgondolkodnék.

Az hogy füvezik még nem a világ vége, majd kinövi. Az pedig hogy bezárták nem rám tartozik. Ha szeretem akkor pedig nem is fog érdekelni.

Viszont ha már vénásan nyomja az már durva. Ott komoly függőség van és nem hiszem hogy végig tudnám nézni ahogy tönkremegy mellettem, főleg ha még hazudna is a függőség miatt...

2015. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!