Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy nincs jövője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy nincs jövője a dolognak, ha ennyire lenézi a munkám?

Figyelt kérdés

A párommal 17 éves korunk óta vagyunk együtt, most 25 évesek vagyunk, és úgy érzem, hogy ez az egész csak fiatalon működött, most már nem, túl különbözőek vagyunk.

Home office-ban dolgozom, szellemi munkát végzek, a párom pedig ezt nem tartja munkának. Elvárja tőlem a teljes házimunka elvégzését, merthogy én úgyis itthon ülök. Szerinte igazságtalan, hogy mások bejárnak, robotolnak, működtetik a világot, én meg itthon döglök, és már annyit sem kell megtennem, mint a covid előtt. A múltkor hétköznapra esett a szabadnapja, én pedig elmentem gyorsan tusolni, ő pedig addig odament a gépemhez és beírta a főnökömnek, hogy "hello, elmentem tusolni, szépítkezni munkaidőben :)". Üvöltözős veszekedés lett belőle, mert nem érti, hogy ezzel mi a gond, azt mondja, vállaljam csak a felelősséget és nézzük csak, mit szól a viselkedésemhez a munkaadóm.


Közben azt is elvárja, hogy én engedjem át az utolsó szó jogát a fontos döntések előtt. Pl. olyanokban, hogy ő mondja ki, hogy visszük-e a macskát állatorvoshoz vagy nem, mert én akkor is vinném, ha felesleges, túlaggódom, költöm a pénzt. Vagy ha egy háztartási gép elromlik, akkor én ne vegyek újat, ameddig vele nem beszéltem meg, de ő viszont vehet újat a megkérdezésem nélkül is. Vagy olyanokban is neki kell dönteni végül, hogy a közös pénzt mibe fektessük. Azt mondja, hogy természetesen megbeszéli velem, meghallgatja a véleményem, át is gondolja, de szeretné, ha annyi férfiasságot hagynék neki, hogy a végső döntés joga az övé.

Nekem pedig eszemben sincs. És abból, hogy nem megyek ebbe bele, hiszti van, szerinte lenézem őt, mert én egyetemet végeztem, feminista vagyok, nagy az arcom, minden férfiasságától megfosztom, stb. Közben meg ő néz le engem, ő akar ebben a kapcsolatban több "jogot" a péniszére hivatkozva...


Jól érzem, hogy semmi jövője nincs már ennek, vagy túlreagálom és valahogy dűlőre lehetne jutni?



2023. febr. 3. 16:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Szakitsatok
2023. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom, úgy vágnám ki a helyedben, mint macskát szarni... A főnöködnek írogatás önmagában szakítóok.
2023. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Ennek így nincs jövője. Nagyon gáz ahogy a párod viselkedik, nem illetek össze.
2023. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy tanulatlan suttyó, ne hagyd, hogy lehúzzon.
2023. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%
Ez ugye csak troll kérdés?
2023. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez elég gáz szitu… szerintem jobb ha kilépsz belőle. Ír egy ilyet a főnöködnek, utána meg te magyarázkodj helyette??? Baromi kellemetlen lehet
2023. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
96%

"hello, elmentem tusolni, szépítkezni munkaidőben :)".


Ebben a pillanatban kellett volna szakítanod... Mit képzel magáról?

2023. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
98%
Jól érzed. Már (jó) jelenetek sincs.
2023. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
7%

Hagyd a párod valóban, és állj be te is a gyk-s macskás, feminista nők tábora közé.....

Egyel több károgó lesz itt.

2023. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

9-es!

Szeretnék hallani tőled érveket, hogy miért a páromnak van szerinted "igaza", és miért van rendben, amit csinál.

2023. febr. 3. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!