Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs jövője a dolognak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jövője a dolognak ha mar most ilyen?

Figyelt kérdés

4-5 hete randizunk, ugy beszeltuk meg hogy kettesben leszunk.

De most kitalálta, hogy athivja egy baratjat is akivel meg nem is találkoztam.

Mondtam, hogy ez igy nem jo mert nagyon kivul állónak ereznem magam.

Igy abban maradtunk , hogy nem leszunk egyutt.


Miert nem tartotta be a szavat?


En 21L, o 25 F


2017. dec. 31. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolta talán jobb ötlet lenne mégsem kettesben, esetleg megsajnálta a barátját. Van hogy bevásárolok otthonra, hogy spagetti lesz, de aztán mégis inkább főzeléket főznék. Ilyenkor megkérdezem ez probléma-e. Ő felvetett neked egy ötletet. Itt jön a kérdés, hogy te erre hogyan reagáltál. Azt gondolom egy friss kapcsolatban és ez még elég friss, talán nem kell elítélni, hogy nem szeretné cserben hagyni miattad a barátját. Felelőtlenül ígért meg valamit, de ketten hoztátok meg a döntést, te is beleegyezhettél volna, ha igazán vele akartál lenni. Szerintem túlliheged a dolgot. Örülj neki, hogy megismertél valakit, jegyezd meg ha rosszul esik, de emiatt szerintem gyerekes eldobni egy kapcsolatot.
2017. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A te hozzaallasod miatt nem lesz jovo.
2017. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem dobom meg, de nem megyek ma el.
2017. dec. 31. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Előbb-utóbb úgyis meg fogod ismerni a barátját, ha együtt maradtok. Emiatt kár lenne nem vele tölteni a napot. Szerintem gondold át!
2017. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:
A szavát se tartja be, meg olyan fontos azért nem vagy neki.
2017. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor ennyit te is alkalmazkodhatnál.
2017. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alig ismeritek egymást...mi van ha egy hármast akar a haverral? Én se mennék.


Egyszer egy buli után egy pasi hívta a haverját is, hogy aludjon nála ő is meg én is.Ráadásul garzonba ahol nincs másik szoba.Mondtam, hogy kizárt.

2017. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocs de en se toltenem a szilvesztert a csaladom helyett egy vadidegen csajjal akit 1 honapja ismerek
2017. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!