Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor itt a kedves jofiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor itt a kedves jofiuk oltanak be valakit, hogy “bezzeg ennek is van parja”, nem erzik, hogy a kerdesben szereplo ferfi pont ugyanaz a “jofiu”, mint ok?

Figyelt kérdés

Amikor egy no feltesz egy panaszkodos kerdest a parjarol, mint pl a mai, ahol a srac meg akarta szabni, mikor lehet orvoshoz vinni a macskat es tarsai, de nap mint nap van olyan kerdes, ahol a ferfi paraszt viselkedesenek a komplexusok az okai.


Ilyenkor mindig jonnek a GYK-s nice guyok, hogy bezzeg ennek is van csaja, mi kellett ezen a barmon a rendes sracok helyett, stb stb stb.


Ti tenyleg nem erzitek, hogy EZEK a sracok a jofiuk altalaban, akik a kapcsolat elejen teszik a szepet, a csillagokat lehozzak a nonek (kozben mar alig birnak a farkukkal, hogy na, mikor jon a jutalom mar), aztan a kapcsolatban elojon az igazi enjuk, eloszor csak pici feltekenykedes, cukimukinak tunes (“Jajjj ne talalkozz a barataiddal, eeeen akarok veled lenni🥺🥺🥺”), aztan hisztihegyek es farokmeregetes a baratnovel, ne viselkedjen igy, ne oltozzon ugy, mert ezek ribis dolgok, stb. Es egyeb vallalhatatlan gyokersegek.


Ezek a sracok nem a laza, magabiztos, jokepu sracok kozul kerulnek ki, hanem az atlagosak kozul, akik elhitetik az elejen, hogy ok kedvesek, aranyosak, aztan kesobb fordul a kocka es kiderul, hogy vegtelenul onbizalomhianyosak es innentol kezdve a te dolgod folyamatosan bizonyitani minden tetteddel, hogy te egy tisztesseges baratno vagy. Extremebb esetben meg omimado barmok is, amit elrejtett a visszafogott viselkedesuk, mert idegenek elott ezt nem merik kimutatni, de a csaj elott mar igen, es akkor meg azert kell teperned, mert ofelsege megerdemli, miutan aaaannyi aldozatot hozott erted. (Meghivott parszor ebedelni a randizas alatt.)


Mig a laza sracok pont, hogy ugy kezdik kimutatni a kedvesseguket, ahogy egyre kozelebb kerultok egymashoz. Azok a csajok, akiket kritizaltok, pont azert vannak barmokkal, mert bedoltek a nice guy alcajanak, kedves sracra vagytak, a ketsegbeesett meg nagyon kedves tud lenni egy darabig.


2023. febr. 3. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek. Ugyanezek a tapasztalataim.
2023. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem értik.
2023. febr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Azt állítod, hogy a kedves fiúk valójában nem kedvesek?

Öhm... fura.

Én kedves voltam és kedves vagyok most is. Akkor én most deviáns vagyok?:D

Mondjuk.... nem is szólom meg más pasiját, akármennyire is parasztul viselkedik...

2023. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem, mert én soha nem tennék ilyet egyetlen nővel sem. Ellenben, akikkel összejönnek általában, már akkor ordít azokról a srácokról, hogy nem megbízhatóak és kedvesek. 2 régi lánybarátom akik meséltek anno srácokról, kikkel akarnak összejönni, és miket csinálnak.Persze összejöttek, pár hónapig együtt voltak velük. Úgy,hogy nem is láttam őket, csak ők meséltek nekem, hogy miket csinálnak, abból megmondtam hogy nem lesz jó vége és nem fognak belőle jól kijönni. Elég hamar így is lett...de hát ugye olyan "helyes" meg "izmos", meg jajj hát ő nem is olyan... aztán mindkettőnél pontosan megmondtam mi lesz a vége érdekes módon. :)
2023. febr. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Legtobbszor nem atlagos sracok ezek a tipusok ha nem kimondottan jo palik akik jellemeztel ,kulsoleg legalabb is.. az atlagosak szoktak lenni kesobb az apuci jeloltek. Nice tey provokacio!
2023. febr. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Try*
2023. febr. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Aki valójában kedves és rendes, az nem úgy fog reagálni mások párkapcsolati kudarcaira, hogy szemrehányást tesz a nőnek (vagy akár általánosságban "A" nőknek), hogy inkább egy hozzá hasonló csodát kellett volna választania, mert ő aztán sose tenne ilyet meg olyat...

Valóban rendes férfi nem dühtől és rosszindulattól átitatva reklámozza magát, hanem egyszerűen csak olyan, amilyen. És aki valóban ilyen, annak előbb-utóbb lesz párja is.


Idő volt, amíg tisztán kezdtem látni a dolgot, 15 és 21 éves korom között benyaltam ezt a szövegelést. Még sajnáltam is szegénykéket, hogy ők bezzeg rendesek lennének, csak senki nem ad esélyt, brühühühü, majdnem együtt könnyeztem velük (tényleg). A kövi lépés az volt, hogy elhittem nekik azt is, hogy sose lesz olyan, hogy valaki személyiségre és külsőre is kiemelkedő, mert ilyen nem igazán van, és ha mégis, akkor szinte semmi esély nincs rá, hogy pont engem fog akarni. Szóval felépült bennem az az érzés, hogy ha egy sráccal jól elvagyunk, de visszautasítom azért, mert nem tetszik külsőre, akkor azzal gyakorlatilag önként vállalom, hogy a jó külsőért cserébe elviselem, ha a leendő párom buta, bunkó, hűtlen alak lesz, sőt, akár még le is kever 1-2 pofont.

Aztán idővel rájöttem, hogy ezek a "nagyonkedves" "énbezzegsosetennékolyat" srácok a legnagyobb nőgyűlölő bántalmazók. Estig tudnék mesélni (kapcsolatig is jutottam egy ilyennel, és sok másikkal ismerkedésig, vagy esetleg a barátaimnak hazudták magukat, aztán kijött belőlük az elmebeteg, amikor kiderült, hogy ők szerelmesek belém, én meg nem viszonzom).

Talán akkor világosodtam meg végleg, amikor elkezdtek még a mostani páromra is károgni, hogy ordít róla, hogy s.eggfej, nem lesz tartós a kapcsolat, kihasznál, komolytalan, csak én nő vagyok, elment az eszem és nem veszem észre. De majd emlékezzek vissza, hogy ő szólt. A párommal azóta is együtt vagyunk (10 éve), és a bunkósághoz távolról sincs köze, első pillanattól egyértelmű volt, hogy komolyat akar, és soha az életben nem bántott.

Akkor esett le, hogy ezek a nagyonkedvesmiértnemengemválasztanakanők pasiknak mindegy kit választ "helyettük" az adott nő, mindig úgy fogják látni, hogy a másik pasi egy sz.ar, csak a "h.ülyenő" ezt nem látja.


Biztos létezik olyan, aki állítja, hogy ő nem tenne ilyet, nem tenne olyat, és valóban úgy is van, és tényleg jó fej, de ez egy kisebbség.

2023. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Az állításod helyes, viszont nem zárja ki a kérdést, hogy ezeknek hogy lehet nőjük. Én is meg szoktam állapítani, hogy borzalmas emberekről írnak a kérdezők, és többször nem értem, miért van vele. Tudod miért? Mert ebből a szempontból teljesen mindegy, mit adott elő az elején. Ha valaki ír ide, az már felismeri a problémát. Tehát létjogosult a kérdés, hogy mit keres még mellette m
2023. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BohócKolbász ***** válasza:
0%
Nahát, micsoda általánosítások vannak itt női oldalról jónapot kihányok. :D Örülök hogy így ismeritek a világ összes férfijét és statisztikát is tudtok vezetni róluk. Biztosan voltak árulkodó jelek arról hogy baj van a toronyban, kívülről jobban lerí ám ez mint a kiszemelt nő számára, "csaxólok". Eleve bukó ha lépten-nyomon promózza valaki magát és önfényezi, nem is értem hogy nem vettétek észre. Biztos vagyok benne hogy annyira nyomult és törtetett hogy megvakított titeket. Véletlenül annyi közös volt bennetek, és véletlenül pont ugyanaz a zenétek, és véletlenül ugyanolyan a humorotok is. :D Na itt kezdődik a naivitás. ;)
2023. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!