Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom a párom hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom a párom hozzáállását? Vagy a férfiak zöme ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában vettem észre, hogy a kapcsolatunkban minden fontos kérdését nekem kell eldöntenem és megszerveznem. Én vetettem fel az összeköltözést, én választottam lakást, nyaraláskor én döntöm el, hogy hova menjünk ott is a szállást én nekem kell kiválasztani, az utat nekem kell megszerveznem. Mindig beszéltem neki a jogosítványról, hogy lekéne tenni ez is még a kapcsolatunk elején volt, ő meg persze megakarja csinálni, mégis nekem kellett elintézni mindent. Mondtam neki, hogy a munkájából adódóan tegyen le nyelvvizsgát de már vagy 3éve rágom a fülét érte. Mindig azt a választ kaptam h majd. Én most elkezdtem tanárhoz járni, rögtön ő is jön…. Ezzel csak az a legnagyobb bajom, h háromév alatt már rég túl lehetett volna rajta, most meg dupla kiadás. Jelenleg meg azért vagyok mérges mert szeretnék sajátot venni, de ő a füle botját nem mozdítja az ügy érdekében, persze mikor megkérdezem, hogy akar-e egyáltalán megsértődik és az én hibám minden is mert én mindenbe belekötök.

Csak annyira szeretném ha néha magától is csinálna bármit. Meg nem akarok egész életemben én irányítani.


6éve vagyunk együtt

24N


2023. febr. 4. 08:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem értem, milyen sajatot akarsz venni? Kimaradt a tárgy.

Tejesen világos, hogy azért hagy rad mindent, mert szrik bele ebbe a kapcsolatba. Ha fontos lennel neki és szeretne, le sem lehetne lőni.


24N

2023. febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Én lehet ezt így ilyen nyiltan normálisan megpróbálnám neki elmondani, meg hogy ez neked nem jó és hogy ő mit tudna tenni azért hogy valtozás legyen
2023. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Saját ingatlant.

Próbàltam neki nyíltan elmondani miaz ami zavar, de csak megsértődik és otthagy.

2023. febr. 4. 08:59
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
En is mennyi energiát fektettem a korabbi kapcsolataimba:D allandoan en voltam a húzóerő, fejlodtek haladtak mellettem, aztán leléptek mikor jobban ment nekik a szekér.
2023. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Ott a pont a 4-esnél

Tapasztalat

2023. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Tulajdonkép minek vagy vele? Vegyél valami rabszolgát. Ezt meg rakd ki. Tudja meg hogy milyen az ha nem egy hárpia a párja.
2023. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Hogy a férfi ilyen, azt már több helyről is hallottam, sőt az én párom is ilyen, meg a barátnőmnek már a második partnere is.

Nem érdekli semmi, mindent én intézek, magától meg nem mozdulna. Szerintem ez változni nem fog, vagy elfogadod, vagy keressél másik partnert. Olyat, aki többet vár az élettől.

2023. febr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Biztos, hogy nem vagy alig fog változni.

De azért annyit tegyél meg, hogy ne csak azt mondd neki, hogy mi zavar, hanem tegyél konkrét és konstruktív javaslatot, aztán várjatok egy hónapot, és üljetek le újra megbeszélni, hogy változott-e valami.

2023. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%

7. “ Olyat, aki többet vár az élettől.”

😏 Te a pasidtól vársz többet nem az élettől!

2023. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem a ferfiak ilyenek, hanem az emberek egy jo nagy resze. A legtobben csak jonnek mindig azzal, hogy ezt meg azt kene majd csinalni, de beszelni meg abrandozni konnyebb ugye, mint cselekedni.
2023. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!