Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és nők! Elfogadható-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők! Elfogadható-e hogy a baràtoddal telefonon beszélsz, közben hivjàk màsik vonalon és téged elfelejt, hogy még a vonalban vàrsz rà?

Figyelt kérdés
Jogosan érzem magam megsértve? Én ezt forditott helyzetben nem tudom elképzelni, mert nekem ahhoz tùl fontos.
2023. febr. 4. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Előfordul nem jelent semmit.
Nem fogadható el.
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fontos, ettol fuggetlenul elofordulhat, hogy elfelejtek vele kapcsolatos dolgokat.🤷‍♀️
2023. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 harebell ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az az eset, ami persze rosszul esik, de megsértődni rajta nem érdemes, arra kivetíteni meg, hogy nem vagy elég fontos neki, egyenesen hülyeség. Megértem, hogy rossz érzés volt, de ez egyszer bárkivel előfordulhat.
2023. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen, de velem is előfordult hasonló. Önmagában semmit sem jelent.
2023. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy ez egyszeri eset-e vagy sem.Ha egyébként tőrődik veled,és kedves,ez pedig csak egy egyszeri alkalom volt,ami után rendesen bocsánatot kért,akkor engedd el.

Egyébként ettől még persze udvariatlan volt,de a figyelemzavar,fáradtság,stb is enyhítő körülmény lehet,ettől még lehetsz neki fontos.

2023. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem nyomtad ki hogy akkor kesobb beszeltek.minek tartani
2023. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt. A munkàink miatt csak héten egyszer kétszer beszélünk. Ennek függvényében nagyon rosszul esett.
2023. febr. 4. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!