Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-es csapdája?

Figyelt kérdés

A férjem 43, én 35 éves vagyok, van egy 6 éves gyerekünk. 9 éve vagyunk házasok. Voltak a kapcsolatunkban mélypontok, a gyerek születése utáni évben eltávolodtunk, aztán depressziós lettem és csak sokára derült ki... De az utóbbi bő egy évben pozitív irányba haladnak a dolgok. A fő panasz mindig az volt rám, hogy kevés a szex (a mélyponton havi egy, azóta minimum átlag heti egy, de ezen a héten pl 3). Általában ő a kezdeményező fél, ez is fájó pont neki.


Történetünk tegnap este játszódik. Én egész nap nyomott voltam a hidegfront miatt, csak arra vágytam, hogy bekuckózhassak egyedül. Persze helyette sütöttem, főztem, takarítottam.

Este 9-kor, mikor elaludt a gyerek, a férjem várt a kanapén. Odaültem az ölébe, beszélgettünk, összebújtunk, de végül mondtam, hogy szexelni most nincs kedvem, de kap egy "jóéjtpuszit". Nem az arcára... Erre azt mondja: Rendben, hogy most nincs kedvem hozzá, csak reméli, nem kell megint fél évet várnia, hogy foglalkozzak vele.


Nézek fel a térdei közül, hogy mi van?! Szó szót követett, mire nagy nehezen kisütöttem a következőt:


Nem az a baj, hogy nemet mondtam a szexre, hanem hogy ez őt triggerelte és felébresztette a régi aggodalmát (ami ugye egy érzés és érzésekkel nem vitázhatok) a kapcsolatunk jövője iránt, és ennek hangot adott (ő csak őszinte volt).


Én meg teljesen meg voltam zavarodva. Úgy tűnt, teljesen mást kommunikál verbálisan és nonverbálisan, összezavarodtam és nagyon nehezen értettem meg.


Sok minden elhangzott még, nem is tudnám leírni. Az a fura, hogy folyamatosan szólt a vészcsengő a fejemben, hogy valami nem oké azzal, amit mond, de nem tudtam fogást találni rajta, és akkor meg azt mondta, hogy félszavakon kötözködöm. Tény, hogy buta vagyok ilyen kommunikációs dolgokban.


Szóval nyugodtan mondhatok nemet, de akkor tűrjem, hogy ő hangot ad a csalódottságának és az ezáltal kiváltott aggodalomnak, ergo a házasságunk halálát vizionálja.

Hát kell ez a hóhérnak.


Tényleg ilyen a "bármikor mondhatsz nemet" elv a gyakorlatban?


2023. febr. 5. 06:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem IGEN mondhatsz nemet. De egy kapcsolat kettotokrol szol, latszik a ferjednek lenne igenye tobb szexre amit nem kap meg. A monogamia miatt meg bele van kenyszeritve hogy veled szexeljen nagy ritkan amikor nem mondasz NEMet. Valtsatok nyitott kapcsolatra, hatha benned is megmozgat valamit majd a tudat hogy a ferjed masokkal szexel
2023. febr. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy jól működő kapcsolatban bármikor mondhatsz nemet, és nem kell megindokolni.

Jól működőben!!!

Valami nálatok ettől teljesen függetlenül nincs jól, és ez most került látókörödbe.

2023. febr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha minden este kap joejt puszit nem fog panaszkodni, nalunk bevalt
2023. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Vhogy muszáj visszatalálnotok egymáshoz, különben itt is megcsalás lesz a vége.. szerintem ezt jelezte burkoltan a helyzet.
2023. febr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Tipikus pasi.

Egész hétvégén robotolsz, este meg legyen kedved szexelni, különben vége a hàzasságotoknak. Ezt pedig mikor is lenne ideálissbb megbeszélni, mint szopás közben!

Őszintén: ha nyernél a lottón, mekkora eséllyel adnád be a válást?

2023. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
5 Az ilyen hiaba adja be a vaalst, mit csinal utana? Felvesz egy hazvezetot es kirandulgat maganyosan es utana is havonta egyszer szexel?
2023. febr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nemet mondani, persze. Mindenkivel előfordul hogy most nem kivánja, túl fáradt, bántja valami, stb.

De nálatok nem erről van szó. Te itt úgy érzem egyáltalán nem vágysz már rá. Ez viszont egy komoly probléma, mert ő meg igen. Es a végén vagy túl feszült lesz, vagy félrelép. Meg kellene találni mi az oka, hogy igy elhidegültél.


Mondjuk tény hogy az hogy hétvégén ő egész nap pihen, te meg robotolsz, aztán mikor végre leülhetnél megdugna, nem segitség. Az meg csak hab a tortán hogy erről sz.pas közben panaszkodik...

Így nekem se lenne soha se kedvem, se (lelki) energiám.

2023. febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez konkrétan érzelmi zsarolás. Önző, érzéketlen, arról nem is beszèlve, hogy egy lusta tahó is, aki elvárja a házimunkát, de nem segít, viszont este állj rendelkezésére.

Hát, legelőször is elcsicseregném neki, hogy jó lenne valamit letennie az asztalra, utána várhat is el cserébe valamit.

Ne hagyd, hogy nyomást helyezzen rád!!!

2023. febr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#6:

"Az ilyet" legtöbbször az tartja a farokvezérelt férje mellett, hogy nem tud egyedül megélni. Nem tudja anyagilag megengedni magának, hogy kivesz egy normális albérletet, odamegy a gyerekkel, és boldogan él, amíg meg nem hal. Ugyanis a legtöbb ember, nemtől függetlenül, nem keres annyit, főleg nem részmunkaidőben, hogy egyedül hozni-vinni tudja a kisgyereket. Betegségekről, szünetekről nem is beszélve.

Sajnos rengeteg házasságot csak az anyagi kényszer tart össze.

Ezt meg sajnos nagyon is kihasználják a pasik, és nulla energiát fektetnek a házasságba. A kérdezőnek is több kedve lett volna szexelni, ha együtt összekapják a délelőtt, utána elmegy a család kirándulni, útközben esznek valamit, este lefekteti apuka a gyereket, hogy anyuka el tudjon menni egy illatos, forró fürdőre, és visz neki egy pohár vörösbort. De a férjben valahogy fel se merül az az aggodalom, hogy a felesége beleszédül az első hapsiba, aki nőnek nézi, és visz neki egy csoffadt virágot, meg mond valami szépet. Pedig erre pontosan akkora esély van, mint hogy a férj talál valami szexéhes libát, akit egész héten lehet gyömöszölni.

2023. febr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Próbálok rájönni mit látott benned
2023. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!