Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaknál mi ez a fingmánia?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál mi ez a fingmánia?

Figyelt kérdés

Mármint ha finganak, direkt rálegyezik az emberre, ráhúzzák a takarót a másik fejére, stb.

Ez valami fura módja a szeretet kifejezésének, vagy mi bajuk van? Nem éltem még együtt olyan férfivel, akinek ne lett volna halál jó poén ezekkel szórakozni. :D


2023. febr. 6. 19:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a tény, hogy te ilyen "férfiakkal" (bugrisokkal) jöttél csak össze, egyáltalán nem jelenti azt, hogy ez a férfiakra általánosságban jellemző lenne.
2023. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem éltem még együtt olyan férfivel, akinek ne lett volna halál jó poén ezekkel szórakozni. :D"

Az fbi se tudta volna kiszedni ezt az információt belőlem.

2023. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
87%
11 éve vagyok házas, talán 3 alkalommal hallottam a férjemet fingani és azt sem direkt csinálta.
2023. febr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
84%
Az nem zavar, ha pukizik, emberek vagyunk, normal esetben mindenkinek van bél működése. De nálam pl instant szakítást kap az, aki ezt megcsinálja. Ehhez szerintem nagyon prolinak kell lenni.
2023. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
"Az egymás előtti fingás erősíti a kapcsolatot." :D De azért nem a másik szájába kell tolni...
2023. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%
23. Minden nőnek ilyen pasi járna.
2023. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!