Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak semmi nem elég?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak semmi nem elég?

Figyelt kérdés

Egy átlagos férfival jöttem össze, nem fényezni akarom magam, de az én kinézetemhez képest találhattam volna sokkal jobb külsejű embert, de hát beleszerettem. Albérletben lakik, nem volt kocsija, a fizetése sem érdekelt, mindent felesben fizettünk. Mindig azért sírnak itt,mert a nőknek ezek a fontos dolgok.. hát engem rohadtul nem érdekelt.

Mindenben( értsétek,hogy tényleg mindenben) mellette álltam, szexben megkapott mindent, az eleje annyira jónak tűnt, aztán kiderült,hogy igazából csak egy ego boost voltam neki, ameddig ő egy lány barátjára várt,hogy legyen köztük valami.

Komolyan nem értem, nem egy rossz fiú, akiért oda vannak a lányok, direkt nem olyat választottam mégis akármit csináltam nem volt elég.

Mindig azt olvasom,hogy a nőknek egy kevésbé jól kinéző pasit kellene választaniuk,mert ők hűségesek stb.

Hát látom. Akkor igazából tök felesleges egy magát kedvesnek mutató szerényebb sráccal összejönnöm,ha már ők is ilyenek.

Legalább akkor nézzen ki jól,ha már àtb*sz.


2022. szept. 17. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Provokáció!
2022. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

... És akkor most jöhetnek is az ellenpéldák.

Kedves vaginás kérdező! Kérlek ne általánosíts, és főleg ne 1 mellényúlásod alapján! 😅

2022. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem lesz valaki attól hűséges, mert nem találod annyira vonzónak, ez a személyiségtől függ. Gyenge kamunak tűnik az írásod, avagy fejben egyáltalán nem vagy épp.
2022. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kamu és nem provokáció, de felőlem hihetitek azt.
2022. szept. 17. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
Messziről jött ember azt mond amit akar.
2022. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Lehet kamut kiáltani, de voltaképpen mi olyan hihetetlen ebben a sztoriban? Én is voltam ilyen helyzetben...


Amit viszont a kérdező lát rosszul az az, hogy minden férfi ilyen. Mi lenne, ha EGYEDI esetekből nem vonnánk le messzemenő következtetést 3,5 milliárd emberre nézve?

2022. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

"Legalább akkor nézzen ki jól,ha már àtb*sz."


Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban.

2022. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Én elhiszem a sztorit.

Életem leggázabb pasija ba$zott át a leggusztustalanabb módon.

Na ezért adjunk lejjebb az igényekből?

Lófa$zt.

Azóta nála csak jobb külsejűek voltak, de emberileg is valahogy mind többet ért, mint az a senkiházi... ;)

2022. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként nem értem, hogy mégis mi olyan hihetetlen ebben a történetben? Nincsenek önző, bunkó férfiak? Vagy ha vannak, akkor ők kizárólag jól nézhetnek ki?

Attól még nyilvánvalóan nem kell általánosítani, de már komolyan ott tartunk, hogy egy 100%-ig hihető történet alá is odaböfögjük, hogy kamu?

2022. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
39%

A válaszadók egy része is általánosít, meg a kérdező is.

Azt kellene megértenetek, hogy az, hogy ki a szemétláda és ki a normális, egyáltalán nincs összefüggésben azzal, hogy ki néz ki jól, vagy rosszul. Az emberi hitványság megjelenhet bárkinél, ha jó f.szi, ha nem.

2022. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!