Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megváltoztatható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megváltoztatható, hogy milyen alakú nők jönnek be?

Figyelt kérdés

Sajnos a kövér nők nem vonzanak szexuálisan, viszont a párom az együttélésünk óta nagyon elhízott. Szeretem, de a szexuális vágyam iránta rengeteget visszaesett...

Beszélgettünk róla többször, de nincs elég akarat ereje változni.


2023. febr. 8. 08:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Tudnád őt a gyakorlatban is támogatni valahogy abban, hogy legyen kedve, ideje, ereje hozzá? Ez lehet beszélgetés arról, miért kedvetlen mostanában... érte valami kudarc, változtak a körülményeitek, konfliktusok vannak? Van ideje eljárni vagy ahhoz másik munkahely kellene vagy hogy valaki vigyázzon a gyerekekre? Egészségügyi problémája lehet-e (sokaknak pajzsmirigy vagy IR áll a kedvetlenség és hízás hátterében)? Milyen mozgásforma tetszene neki, netán valamit csinált régebben örömmel, amit abbahagyott, de újrakezdene?

Egyébként tök természetes, ha a jobbik formája jött be. Nőknél is így van ez. De gondolom, nem csak a testét szereted. Szóval neked arra kellene koncentrálni, miért szereted még, ki is ő, milyen személyiség. Mert lesztek még öregek, betegek... stb. Természetesen azért próbálkozzon csak egészséges maradni és nagyon fontos lenne neki magának is a saját érdekében is meg ha szeret téged, hogy tetsszen neked. De ne legyen ez valami elvárás, tehát ne csak az igényeid sorold, mert azért attól (sajnos) a legtöbb ember csak önsajnálatba vagy dacba menekül és nem érzi magát szerethetőnek (ami miatt máris egy tábla csoki kell ennie:D), hanem próbáld támogatni, lelkizni vele kicsit, hogy ne egy negatív spirálba lökd.

2023. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem.

Olyan van, hogy ha valakit szeret az ember, akkor olyan változásokat is elképzelhető, hogy szeret rajta, amilyeneket amúgy nem szeretne, de ezt akaratlagosan változtatni nem lehet. Meg olyan is lehetséges, hogy idővel változik az ember ízlése, de ez lassú folyamat, és szintén nem akaratlagos, és rendszerint csak kis változásokat érint.

De itt nem is te vagy, akinek változtatni kéne. Gondolom, nem 4-5 kilóról van szó. Az, hogy nincs akaratereje... bocs, de nem érv. Ha elhízni tudott, akkor tudjon lefogyni is. Ez most tipikusan az a helyzet, ahol nem neked kéne változnod... Vagy ha nem akar, akkor meg lehet választani. Maradni egy nem vonzó nő mellett szex nélkül, vagy megbeszélni egy nyitott kapcsolatot, vagy szakítani.

2023. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán. Bár idővel változik az ember ízlése, tudatosan formálni szinte lehetetlen (még inkább talán akkor, ha valamiről NEM szeretnéd, hogy izgatónak találd, és ekkor is nagyon melós folyamat, és kétes a végeredmény).

Legfeljebb olyasmivel próbálkoznék, hogy mégiscsak megpróbálni minél több vonzót felfedezni a kövérségben, a kövér nőkben. Mivel ez egy relatíve új helyzet nektek, simán el tudom képzelni, hogy sem a párod, sem te nem igazán tudjátok, például hogyan érdemes öltöznie egy kövér nőnek, hogy szexi összhatást keltsen. Inspirálódj, szándékosan vedd észre a kövér nőket az utcán, keress fotókat, stb. és figyeld magadat, mely esetben tudsz vonzót felfedezni, helyezd erre a hangsúlyt, igyekezz átültetni a saját kapcsolatodba is.

De leginkább le kéne fogynia. Ha tényleg "nagyon elhízott", akkor ez a téma csak egy a sok közül, amikből bajok lesznek.

2023. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Nem változik meg. Max kisebb kompromisszumot elbír.

Én már voltam ilyen helyzetben, elmondtam, kértem, támogattam, minden, de semmi, sőt tovább hízott. Amikor összejöttünkb 170cm/53 kg volt, együtt TRX eztünk, másfél - két évvel később már 64 kiló volt.

Ott szakadt el a cérna...

Szakítottam.

2023. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk amikor valaki azt valami drámai sérelemnek állítja be, hogy a 174 centis barátnője 64 kiló, ott azért felmerül bennem pár kérdés...

Ha 90 kilóra hízott volna, akkor már lenne értelme arról beszélni, hogy nagyon megváltozott, és neked ez így már nem vonzó.

2023. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Fontos, hogy a másik tetsszen és hogy tetszeni akarjunk neki, de azért az a ló másik oldala, ha csak azért vagy vele és addig, amíg magától működik, mert valami szexuális segédeszköznek kezeled, ami felháborító, ha elromlik. A másik teste azért nem a te tulajdonod, ahogy a tiéd sem az övé. Általában egyébként az ilyen "elhagyom magam" elég jó fokmérője annak, mennyire működik a párkapcsolat... és ez persze mindig kettőn áll. Lehet, aki elhagyja magát, az valahol már érzi, hogy elhagyják és lehet ez is egy menekülés? De akárhogy is, nem csak két anyagnak, testnek kell találkoznia egy kapcsolatban, hanem a éleknek/szellemnek akárhogy is hívjuk, és az hat az anyagra és visszafelé is. Ha ebben jól tudtok működni, ki tudtok jönni az ilyen hullámvölgyekből közösen, mert érdekel a másik, azaz közös az érdek és nem győzni akarsz rajta, akkor marad meg. De ha nem raktok bele energiát, csak elvárások vannak egyik vagy mindkét részről (pl. "legyen szexi, bármi baja van" vs. "fogadjon el olyannak, amilyen vagyok"), akkor kuka és jöhet a következő - valameddig.
2023. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
30-40 kiló pluszról van szó. Azt gondolom ez már nem az a szint amit el kellene fogadnom, de szeretem, ezért a megcsalás, nyitott kapcsolat nem opció (tudom, hogy neki nem férne bele a kapcsolatba) Viszonylag fiatalok vagyunk 30-as éveink elején, de elég sok dolog összeköt minket, szeretet, házasság, gyerekek stb...
2023. febr. 8. 10:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy itt sem kéne szélsőségekben gondolkodni.

Az, hogy a külső is számít, ne legyünk álszentek, így van. Hogy kinél milyen mértékben, az már más kérdés. De ez a "ha szeretsz, akkor elfogadsz bármilyennek" dolog... nos... igen. Elfogadni elfogadom, de ez nem jelenti azt, hogy szexuálisan vonzó is marad. Tekintve, hogy úgy már nem ugyanaz, mint akibe beleszerettem, és aki iránt vonzalmat éreztem.

De azért a másik végletet is túlzásnak tartom. Amikor itt pár kilót tragédiaként élnek meg, meg hogy így már undorító, nem vonzó, stb... aztán annyról van szó, hogy az addig vézna csak "meghízott" annyira, hogy most már simán csak sovány.

2023. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után sokaknak "elszáll" a pajzsmirigye vagy a cukra. Érdemes lenne megnézetnie.
2023. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

5# hát most visszanéztem, természetesen NEM 64, hanem 74 kilóra hízott, elírtam.

A legnagyobb baj persze emellett az volt, hogy mindenféle mondvacsinált okokból már mozogni sem akart, összebarátkozott egy két dagi kolléganőjével, basszus titokban hetente cukrászda, gyorsétterem... aztán lebukott azzal is.

Szóval itt azért volt egy komoly bizalomvesztés is részemről, de azt te is elfogadhatod, hogy 54, vs. 74 kilósan azért nagy a különbség.

Az elején pedig tisztáztuk, hogy kinek mi jön be, mi tetszik....

2023. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!