Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt érdemes szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt érdemes szakítani? Megváltoztathatom?

Figyelt kérdés

A barátom jobban kötődik az ő szüleihez, meg a régi házához, mint én. Összeköltöztünk, most külön vagyunk különböző okokból, de hetente hazajárt akkor is, amikor együtt laktunk. Ha nem vagyok vele, akkor annál inkább hazaszalad. Odamegy mondjuk reggel 9-re a közös albérletünkbe, 18kor meg a szüleihez, a régi házba. Én ennek a kétnaponta szaladgálásnak semmi értelmét nem látom. Azóta csinálja ezt, hogy home office van.


Hogy tudnám elérni, hogy ne kötődjön annyira a régi házhoz, meg a szüleihez?

Nem kell, hogy utálja őket, de nekem már sok, amit művel.


Én már arra gondoltam, hogy 3 hétig nem is beszélek vele, nem is írok neki, és akkor ingázzon ahogy akar, meg legyen kétlaki, ha neki ez olyan jól esik, de én ebből nem kérek. Most én anyámmal lakok ideiglenesen, de amíg rendesen együtt laktunk, addig is fontos volt neki hetente hazaszaladni.

Ha 3 hétig egy szót se hall felőlem és nem is lát, az használ? Ha utána választás elé állítom, hogy vagy abbahagyja ezt a gyakori kétlakiságot, vagy szakítok?


Nem az a bajom, hogy kapcsolatot tart a szüleivel, hanem hogy már amiatt is képes lenne hazamenni a szüleihez a másik házba, hogy ő fázik a közös albiban. Meg őt nem zavarja a kétlaki élet. Csak én ennek nem látom értelmét.


Amúgy részben a vírus miatt is költöztem anyukámhoz vissza, és márcsak a vírus miatt se örülnék az állandó kétlakiságnak. De amúgy sem, mert szeretnék vele úgy együtt lakni, hogy nem fázik másnaponta meg nem akar három naponként vagy hetente hazamenni. Ha már egyszer van hol együtt laknunk,akkor miért nem használjuk ki, mint más párok. Minek kellett akkor összeköltözni...


Amúgy évkig abban a házban lakott, ahol most a szülei. Lehet ezért kötődik oda annyira, én nem tudom. Meg ott a kutyája, meg az udvar, meg az a környezet. Annyi a különbség, hogy ő ott eddig egyedül lakott, csak most 3 hónapja odaköltöztek a szülei.



2020. nov. 24. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem tudsz ezzel együttélni, akkor szakítani kell. Nem hiszem, hogy meg fog változni.
2020. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A heti hazajárással amúgy nekem csak annyi bajom van, hogy néha a szombatot és vasárnapot is ott tölti a párom. De amúgy hétköznap is simán kitalálja, hogy ő megy. Vagy hirtelen segíteni kell otthon valamit, vagy egyszerűen nem is a szülők akarják, hanem ő ezt kitalálja.

Ha meg nem vagyok vele ott az albérletben, akkor főleg ingázik. Pedig szerintem magában is lehetne egy belső igénye, hogy ne ingázzon. Ilyet a 20 évesek szoktak.

2020. nov. 24. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
De ezt már egyszer kiírtad...
2020. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos szerintem nem érzi azt, hogy már te lennél az új családja és új otthona, szívesebben van még a szüleivel. Nyilván én is szeretem a családomat, de ezt én is nagyon túlzásnak találom.

Nem tudom, mióta költöztetek össze, de ha csak nemrég, lehet, adj még kis időt ennek, de amúgy nincs értelme.

De különben miért fázik? Van fűtésetek?

2020. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van fűtés, de azt mondja, a másik házban sokkal jobb. Van, hogy felveszi a maximumra, és még akkor is azt mondja, hogy fázik.
2020. nov. 24. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Szoval te anyadnak laksz o meg maradjon csak egyedul a kozos albiban ne menjen veletlenul se a szuleihez mert az baj? Ahha... Ha meg egyutt laknatok es estenkent hazaszaladgalna megertem de ebben a helyzetben tok folosleges neki a kozos albiban lennie ha te nek vagy ott
2020. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Micsoda egy pitsa vagy 😀😀
2020. nov. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha fázik, öltözzön fel jobban... mekkora sületlenség ez.

Kérdésre válaszolva: TE nem tudod megváltoztatni. Ő tudja csak. Rámutathatsz a hibáira, ő meg eldönti, hogy vélt vagy valósak ezek.

2020. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
He? Hát te se laksz a közös albérletben, de ő meg üljön ott egyedül. Amikor te is ott laktál, akkor hetente járt haza, azt írtad. Te miért is laksz anyukádnál, ha a pasidnak a szemére veted, hogy állandóan a családjánál van? Azt se tudod mit akarsz...
2020. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%

Én is 3-4 naponta hazaugrok, külön lakok saját lakásban, de jó a viszony a szülőkkel, kocsival kb 10 perc, szerintem ezzel semmi baj nincs...

25F

2020. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!