Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depresszió kezelése egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, az utóbbi két hétig minden tökéletes volt, elmondta, hogy újra boldognak érzi magát, folyamatosan együtt akart lenni, vitt magával a családi programokra is stb. Így utólag már ez is figyelemfelhívó kellett volna, hogy legyen de csak most jöttem rá. Aztán két hete mint aki nincs magánál. Nem akar beszélni, nem akar találkozni, eltűntek a szivecskék, teljesen közönyös. Én próbáltam ezt tolerálni, békénhagytam mikor kérte, elmondtam én hogy érzek ezzel kapcsolatban. De semmi sem használ. Elmondása szerint nem velem van problémája, kértem, ha szakítani akar, akkor mondja meg egyenesen. De nem mondta, csak depressziósnak érzi magát éd mindenkitől elzárkózik. Mostmár úgy érzem hogy megőrít ez a bizonytalanság. Mit tehetnék hogy valamerre billenjen a dolog?
2023. febr. 8. 12:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Indokolta is valamivel?
2023. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A depresszióval, hogy neki idő kell hogy egyedül megoldja.
2023. febr. 10. 21:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!