Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom buzdít az onlyfansre?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné ez egy olyan oldal, ahol fizetősen fel lehet iratkozni különböző tartalmakra, általában meztelen képeket/videókat szoktak "olyan" lányok feltölteni magukról.

A barátom már többször is említette, hogy miért nem regisztrálok oda, biztos jól keresnék mert jó nő vagyok. Én nem akarom feltenni magam ilyen oldalakra, ennél több az önbecsülésem, nem vagyok egy p0rnós...

Viszont ez kicsit rosszul esett tőle mármint oké, hogy dicséri a testem, de az nem is érdekelné, ha idegen férfiak néznék a meztelen képeim?

Amúgy abszolút nem féltékeny típus de tudom, hogy szeret.

Ti mit szólnátok ha a párotok erre ösztönözne? Ez normális?



2023. febr. 9. 10:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Nyilvan hasznot remel belole. Dobd ki azt a strcit
2023. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Na és honnan fogsz követőket szerezni? Vagy azt gondolja, hogy felregisztrálsz és már egyből dől a lé? Az kevés, hogy jól nézel ki, van 100 ezer más lány szép lány az oldalon. És nekik sem egy nap alatt lett olyan sok követőik. Instán, twitteren vagy youtubeon már volt egy jó kis követőtáboruk és ott hirdedték az oldalukat. Egy már meglévő követőtábor nélkül hónapokig fog tartani akár 100 követő összeszerzése is. Biztos, hogy pár dolcsiért a világ elé akarod tárni a meztelen fotóidat? Szomszéd, rokon, munkatárs, munkáltató, bárki felregisztrálhat. Neki ebben nincs semmi rizikófaktor, de neked annál inkább van.

Nem éri meg. Az of-es lányok kb felső 10%-a dúskál a pénzben, a többi meg jó ha pár száz dolcsit keres vele.

2023. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem trollkérdés, ennyi időm azért nincs. A haszonból amúgy elmondása szerint ő nem venne el, tehát a strici fogalom nem állja meg a helyét, nem ő "futtatna" csak mondja, hogy miért nem kezdem el. Nekem is fura, hogy nem zavarná. Ő nem csalt meg sosem és nem tenné, épp ezért furcsállom mert amúgy mindig kimutatja, hogy odavan értem. Én is szeretem igen. Ne úgy képzeljétek el, hogy kényszerít, elfogadja nyilván hogy normális tisztességes munkám van, csak fura...
2023. febr. 9. 12:19
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

Ki tudja hány nőnek mondta már ezt...

Úgyhogy nem furcsa inkább szemtelen a végtelenségig. Fúj.

2023. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Lehet azzal akar menőzni, h neki onlyfans modell csaja van
2023. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csináljátok hamarabb össze jön a ház az biztos 😅
2023. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 kódolt nő válasza:
63%
Jesszus, dehogy normális. Szerintem akkor csak egy tárgy vagy neki, amit pénzért osztogathat. Inkább szakítanék az ilyennel..
2023. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%

Egyebkent igaza van annak, aki azt irta, hogy nem lenne belole beveteled. Nem fog a kutya sem elofizetni ra, hacsak nem vagy nagyon egyedi es promozod magad ezerrel instan, twitteren, tiktokon stb. De ha nem vagy eleve ilyen magamutogato beallitottsagu, akkor ugysem tudsz erdekes promokepeket, videokat sem csinalni.

Egyeb esetben feliratkozik rad havonta 0-5 ember, azzal nem sokra mesz.

2023. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%
Hát, ha olyan feneked van, mint Love Randalinnek, akkora melleid, mint Bea Florának vagy olyan alkatod, mint Mal Malloynak volt fénykorában, akkor menj csak fel, milliárdokat fogsz kaszálni, netes berkeken belül még híres is lehetsz.
2023. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
#18 Na ez az. Sokan azt hiszik, elég annyi, hogy elkezded magad mutogatni, és nem is kell "becsületes munkát végezned", csak dől a zsé. Miközben ez is gyakorlatilag egy szakma, és aki unalmas tartalmat nyújt, azt a kutya sem fogja követni.
2023. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!